10-tki prezentów na 10-te urodziny Kupca Poznańskiego

W tym roku Kupiec Poznański rozpoczął przygotowania do obchodów urodzin nieco wcześniej niż zwykle. „10-tki prezentów na 10-te Urodziny” to nowa akcja konkursowa, w której co miesiąc wygrać można ekskluzywne nagrody, jak tygodniowy pakiet SPA w czterogwiazdkowym hotelu.

Z okazji 10-tych urodzin centrum handlowo-biurowego Kupiec Poznański trwa całoroczny konkurs pod hasłem „10-tki prezentów na 10-te Urodziny”. Pierwsza zabawa rozpoczęła się już w marcu, a nagrodą jaką można było zdobyć był tygodniowy pakiet SPA dla dwóch przyjaciółek w czterogwiazdkowym Hotelu Senator w Dźwirzynie.

Przed uczestnikami kolejne konkursy, które potrwają przez najbliższe osiem miesięcy, do grudnia włącznie. A jeszcze w kwietniu do wygrania 10 pakietów dla dwóch osób: kolacja w GOKO Restauracji Japońskiej oraz zaproszenie do Opery.

Jak można wziąć udział w zabawie?

Wystarczy dokonać zakupu za min. 100 zł w jednym ze sklepów w Kupcu Poznańskim, na podstawie paragonu zgłosić uczestnictwo poprzez ekran dotykowy znajdujący się w centrum, a następnie odpowiedzieć na kilka, ciekawych i dość nietypowych pytań konkursowych. Zadaniem uczestników będzie bowiem oszacowanie pewnych wielkości liczbowych (np. ile sklepów znajduje się w Kupcu Poznańskim) – zwyciężą ci, których odpowiedzi będą najbliższe prawdy. – Zachęcamy, by klienci próbowali swoich sił więcej niż raz, szczególnie że po udzieleniu odpowiedzi na ekranie pojawiają się wskazówki sugerujące, czy prawidłowa liczba jest większa, czy mniejsza od podanej – dodaje Barbara Kearney, organizator akcji.

Każdy konkurs potrwa przez pełen miesiąc, a zwycięzców poznać będzie można wchodząc na stronę internetową www.kupiecpoznanski.pl. Rozwiązanie konkursu kwietniowego już na początku maja!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu