Sage proponuje nowy CRM dla sektora MSP

Z początkiem kwietnia br. Sage wprowadza na polski rynek najnowszą wersję systemu CRM: Sage ACT!. To rozwiązanie adresowane do sektora MSP. Każdej firmie, która potrzebuje pomocy we wdrożeniu lub doskonaleniu zarządzania obszarem CRM, Sage zapewnia merytoryczne wsparcie.

Sage ACT! w wersji 2011 to program wspomagający zarządzanie sprzedażą oraz relacjami z klientami. Sage ACT! oferowany jest w dwóch wersjach. Sage ACT! Pro to wersja podstawowa, adresowana do małych firm i mikroprzedsiębiorstw. Sage ACT! Premium to produkt o szerszej funkcjonalności, przeznaczony dla średnich firm, zgłaszających bardziej wyrafinowane potrzeby w zakresie zarządzania sprzedażą i relacjami ze swoimi klientami.

Sage ACT! Pro dostępny będzie w całej sieci sprzedaży Sage, włącznie z kanałem partnerskim. Oprogramowanie będzie można również nabyć w dużych sieciach handlowych, takich jak Media Markt, Saturn czy Empik. Cenę netto Sage ACT! Pro ustalono na poziomie 390 złotych za licencję.

W jej ramach firma może zainstalować program na 10 stanowiskach. Bardziej zaawansowana wersja – Sage ACT! Premium – dostępna jest jedynie poprzez oddziały Sage i kanał partnerski. Opłaty za licencję uzależnione są od liczby instalacji na stanowiskach. Obie wersje ACT!-a pracują na bazie danych MS SQL. Dla wersji Premium producent zaleca usługę wdrożeniową, dokonywaną poprzez konsultantów z Sage lub przez dystrybutorów.

CRM – czyli sprzedawać więcej i lepiej

Według danych GUS, jedynie kilkanaście procent polskiego sektora MSP korzysta z rozwiązań CRM. Na rynku jest więc miejsce na sprawdzone rozwiązania. Spółka Sage, wiodący dostawca rozwiązań wspomagających zarządzanie dla sektora MSP w Polsce, widzi w Sage ACT! uzupełnienie oferty systemów do zarządzania firmą. Sage ACT! wypełnia ważną przestrzeń w obszarze sprzedaży, który w ostatnich latach stał się najważniejszy z punktu widzenia firm.

„Współpracujemy z dziesiątkami tysięcy podmiotów gospodarczych. Obserwujemy rynek i widzimy, że sektor MSP poszukuje możliwości rozwoju w obszarze sprzedaży. Narastająca konkurencyjność wymusza potrzeby specjalizacji i innowacji. Jedne z kluczowych zadań to sprzedawać lepiej i jednocześnie więcej – w tym pomaga m.in. dobry CRM” – mówi Paweł Giziński, Dyrektor ds. Produktów Globalnych z Sage. Spółce zależy, by przedsiębiorcom dawać kilka ścieżek doskonalenia sprzedaży – od instalacji dedykowanego oprogramowania, po pełne partnerstwo w zakresie doskonalenie kluczowych procesów biznesowych w obszarze sprzedaży i zarządzania relacjami z klientami.

Sage ACT! ma na świecie 3 miliony użytkowników

Sage ACT! jest na świecie najczęściej wybieranym rozwiązaniem CRM – jest też najbardziej dojrzałym systemem. Świadczą o tym liczby: historia ACT! sięga 24 lat. System dotychczas oferowany był w 25 krajach świata, a liczba jego użytkowników przekroczyła 3 miliony. Społeczność ACT! ma wpływ na jego ciągły rozwój. Ważną informacją dla polskiego przedsiębiorcy może być fakt istnienia serwisu ACT.com (http://www.act.com/), który publikuje m.in. światową bibliotekę aplikacji i rozwiązań dedykowanych do współpracy z Sage ACT! Dzięki nim, firmy mogą praktycznie samodzielnie dostosowywać system do dowolnego środowiska pracy, modelu czy struktury procesu sprzedaży, a jednocześnie wspierać się w codziennych działaniach rozwiązaniami i pomysłami sprawdzonymi w prawdziwym biznesie już przez kogoś innego. Na stronie ACT.com można też – zupełnie za darmo – wypróbować zdalnie przez miesiąc działanie angielskiej wersji systemu, bez potrzeby lokalnej instalacji na komputerze użytkownika.

Więcej o Sage ACT! Pro i Sage ACT! Premium: http://www.sage.com.pl/act

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu