Cyfrowe.pl otwiera sklep w Poznaniu

Największy internetowy sklep foto-video w Polsce – Cyfrowe.pl – otwiera swoją placówkę stacjonarną w Poznaniu. Na pierwszych 100 klientów czekają upominki.

To czwarty stacjonarny sklep Cyfrowe.pl w Polsce – po Gdańsku, Warszawie i Będzinie. Sklep jest zlokalizowany w centrum Poznania – przy ul. Głogowskiej 38.

Cyfrowe.pl to największy asortyment foto-video w Polsce. W ofercie sklepu znajduje się 12.500 produktów. Część z tej oferty będzie dostępna w poznańskiej placówce, resztę będzie można zamówić przez Internet i bezpłatnie odebrać w sklepie.

„Oprócz bogatego asortymentu, sklep zawdzięcza swoją popularność również życzliwej obsłudze i fachowemu doradztwu – mówi Jarosław Banacki, prezes Cyfrowe.pl sp. z o.o. Każdy kto nie jest pewien swojego wyboru może przyjść i poradzić się u naszych specjalistów”.

Na tle konkurencji sklep wyróżnia się również organizowanymi na terenie całego kraju bezpłatnymi warsztatami fotograficznymi. Dwa takie spotkania odbędą się w połowie czerwca w Poznaniu. Szczegóły pojawią się wkrótce na stronie Cyfrowe.pl.

Z okazji otwarcia sklep przygotował specjalną promocję – pierwszych 100 klientów (liczą się również zamówienia złożone przez Internet z odbiorem w sklepie) otrzyma upominki – niespodzianki.

Sklep Cyfrowe.pl, Poznań, ul. Głogowska 38, tel. 61 639 32 90, e-mail: poznan@cyfrowe.pl, www.cyfrowe.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu