Zakończył się pierwszy etap konkursu Karierosfera 2011

Zakończył się pierwszy etap konkursu Karierosfera 2011, organizowany przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia. Już drugi rok z rzędu prawie 900 studentów zainteresowanych public relations rozwiązywało testy przygotowane przez On Board PR Ecco Network, partnera merytorycznego konkursu Karierosfera 2011 w dziedzinie PR. I etap zmagań o staż w On Board PR polegał na rozwiązaniu za pośrednictwem Internetu testu składającego się z 10 pytań jednokrotnego wyboru z czterema wariantami odpowiedzi. Test obejmował pytania z zakresu PR oraz ogólnej wiedzy biznesowej. Laureaci konkursu Karierosfera 2011 z dziedziny PR będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w praktyce, w jednym z departamentów On Board PR należącej do międzynarodowej sieci Ecco International Communiations Network posiadającej biura w 40 krajach świata.

W tegorocznej edycji patronami poszczególnych dziedzin oprócz agencji On Board PR Ecco Network zostali m.in.: Ernst&Young, ING Bank Śląski, Tieto, oraz PricewaterhouseCoopers. Partnerem Strategicznym Konkursu jest firma Danone. Miasto Wrocław po raz kolejny zostało Partnerem Wspierającym Karierosfery.

II etap konkursu Karierosfera 2011 odbędzie się na 14 polskich uczelniach m.in. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, na Uniwersytetach Ekonomicznych w Krakowie, Poznaniu, i Wrocławiu oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu