Rusza konkurs dla przedsiębiorstw z sektora MSP

Giełdowa spółka Macrologic SA organizuje konkurs dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom, nawiązujący do niedawnej premiery na polskim rynku rozwiązania klasy ERP – systemu Xpertis XS. Innowacyjny produkt jest nagrodą w konkursie.

Przeprowadzone badania rynku MSP potwierdzają coraz większe zapotrzebowanie przedsiębiorstw z tego sektora na oprogramowania biznesowe. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania tego segmentu, giełdowa spółka Macrologic SA wprowadziła do swojej oferty system Xpertis XS. To rozwiązanie klasy ERP pozwala na optymalizację zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedażą, magazynem oraz finansami w małych i średnich firmach.

Konkurs, będący jednym z elementów promocji nowego systemu, potrwa od 01.04 do 30.04. br. Mogą wziąć w nim udział wszystkie firmy z segmentu MSP, zatrudniające od 20 do 70 pracowników. Wystarczy wejść na stronę konkursową dostępną pod adresem http://www.macrologic.pl/xpertisxs/konkurs, wypełnić specjalny formularz rejestracyjny oraz wykonać zadanie konkursowe. Spośród firm, biorących udział w konkursie, jak również spełniających wymogi regulaminowe, zostanie wyłoniony zwycięzca.

Nagrodą w konkursie jest pełen pakiet systemu Xpertis XS wraz z uruchomieniem. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu tygodnia od daty jego zakończenia. O jego wyniku zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu