Otwarcie Galerii Handlowej Aura w Mielcu

Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia Galerii Handlowej Aura – największego i najnowocześniejszego obiektu handlowego w Mielcu. Uroczystości otwarcia rozpoczną się 6 kwietnia, a 9 kwietnia osiągną punkt kulminacyjny.

Grupa IVS, właściciel galerii, na otwarcie zaplanowała liczne atrakcje, które na długo pozostaną w pamięci mieszkańców miasta.

W sobotę, 9 kwietnia, po zachodzie słońca, goście Galerii Aura zostaną zaproszeni do fantastycznego świata baśni, czarownic, magów, rycerzy i walki dobra ze złem. Spektakularne widowisko, przygotowane specjalnie na tę okazję przez Michała Adamowicza, jest pełne walk kaskaderskich, popisów gimnastycznych i tanecznych. Wraz z imponującym pokazem sztucznych ogni, wydarzenie będzie finałem uroczystości otwarcia galerii trwających od środy, 6 kwietnia.

1 Galeria Handlowa Aura, IVSW spektaklu wezmą udział najlepsi. Pokaz pirotechniczny wykona najbardziej uznana w tej branży grupa Nakaja Art, a najwyższej klasy umiejętności kaskaderskie zaprezentują członkowie Szkoły Filmowców Polskich oraz grupa Independent Stunt Team, która brała udział m.in. w produkcji Ogniem i mieczem, Detektywi oraz W-11. Podczas imprezy otwarcia uczestnicy będą mieli również okazję zapoznać się z warsztatem twórców i członków Krakowskiej Szkoły Wushu na czele z Michałem Adamowiczem – dwunastokrotnym Mistrzem Polski, dwukrotnym mistrzem Europy, zdobywcą tytułu 7. najlepszego zawodnika na świecie w Kung Fu Wu Shu i obecnym trenerem kadry narodowej. Natomiast popisy gimnastyczne wykonają mistrzowie Polski w gimnastyce sportowej i artystycznej, m.in. Magdalena Gawara. Wydarzenie poprowadzi Wojciech S. Wocław – konferansjer, pisarz i dziennikarz radiowy.

Na odwiedzających, przez trzy dni od chwili otwarcia galerii, będą czekały liczne niespodzianki, atrakcje i promocje w sklepach. Nowoczesne, eleganckie, przyjazne wnętrze Galerii Handlowej Aura będzie sprzyjać udanym i kompleksowym zakupom w miłej atmosferze. Oferta handlowa Aury to propozycja znanych i modnych marek odzieżowych, obuwniczych, drogeryjnych i usługowych: Reserved, House, Recman, CCC, Rossmann oraz supermarket Polomarket, księgarnia Matras, apteka, salon prasowy, optyk, kwiaciarnia i punkt gastronomiczny.

Aura to największa i najnowocześniejsza galeria handlowa w mieście, dogodnie zlokalizowana przy skrzyżowaniu Alei Niepodległości i ulicy Biernackiego, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Ten kompleks handlowo-usługowy zajmuje powierzchnię 2 900m2, dysponuje 50 bezpłatnymi miejscami parkingowymi i zapewne już wkrótce stanie się ulubionym miejscem zakupów oraz spotkań mieszkańców Mielca.

Program wydarzeń w dniu 9 kwietnia (sobota):

  • 11:00 – rozpoczęcie dnia pełnego atrakcji i niespodzianek
  • od 14:00 do 20:00 – kącik zabaw dla dzieci
  • od 15:00 do 17:00 – koncerty muzyczne
  • 20:00 – finał dnia: spektakl oraz pokaz sztucznych ogni
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu