nono media

Z dniem 4 kwietnia br. w Warszawie rozpoczęła działalność nowa agencja full-service pod nazwą nono media.

Agencja nono media oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu marketingu zintegrowanego – począwszy od stworzenia i wdrożenia strategii komunikacji marki, poprzez planowanie i zakup mediów oraz realizację kampanii. Nieodłącznym elementem tych działań są kontakty z mediami na każdym etapie ich realizacji. Agencja współpracuje z niezależnymi podwykonawcami w zakresie PR, kreacji, strategicznego planowania oraz realizacji kampanii w pełni dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Założycielami nono media są osoby związane od wielu lat z branżą PR i marketingiem. Działając w różnych branżach i obszarach na rynku polskim i zagranicznym postanowili stworzyć innowacyjną na polskim rynku agencję specjalizującą się w obsłudze full-service z zakresu szeroko rozumianej komunikacji marketingowej.

W pracy z klientem w nono media stawia się przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, emocje i kreatywność. Założyciele agencji mają doświadczenie we współpracy z firmami z sektora prywatnego i publicznego w takich dziedzinach m.in. jak: architektura wnętrz i budownictwo, telekomunikacja, motoryzacja, zdrowie i uroda.

Nazwa agencji wzięła się z gry słów – no nonsense media – człon ten przedstawia ideę działania firmy, zgodnie, z którą działania agencji mają wykraczać ponad utarte standardy i schematy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu