Szymon Majewski przechodzi z TVN do 4fun.tv

Od 1 kwietnia twarzą stacji muzycznej 4fun.tv zostanie znany showman, prezenter radiowy i telewizyjny Szymon Majewski. Po latach współpracy ze stacją TVN uznał, iż nadszedł czas na zmianę barw i debiut w 4fun.tv z nowym programem.

Od kwietnia Szymon Majewski rozpoczyna współpracę ze stacją 4fun.tv. Majewski zostanie twarzą pasma muzycznego „Weekendy specjalne”. Po raz pierwszy na antenie pojawi się w już 1 kwietnia, kiedy poprowadzi swój pierwszy program w stacji „Obciach Weekend”.

„Myślę, że nadszedł ten czas, że mogę robić to, co naprawdę lubię, czyli bawić się. Wreszcie poczuję, że żyję. „Obciach” będzie moim debiutem na antenie 4fun.tv i wiążę z nim spore nadzieje. Bardzo się cieszę na współpracę z tą stacją, ponieważ w 100% identyfikuję się z ich hasłem „Nie bawisz się, nie żyjesz”. Teraz wreszcie nadarzyła się okazja więc z niej korzystam” – mówi Szymon Majewski.

W ramach „Weekendów specjalnych”, od piątku do niedzieli stacja prezentuje klipy i materiały związane z konkretnym wydarzeniem lub artystą. Od kwietnia gospodarzem programu będzie Szymon Majewski. Prezenter, znany z poczucia humoru i sporego dystansu do własnej osoby, będzie zapowiadał teledyski, komentował klipy oraz weźmie pod lupę ludzi z muzycznego świata.

W najbliższy weekend dowiemy się, co Szymon sądzi na temat hitów: Superpudru – Rasak Song, Ewy Sonet – …I r&b, czy najnowszego duetu Samanthy Fox i Sabriny – Call me.

„Weekendy specjalne” to jedna z najchętniej oglądanych pozycji programowych 4fun.tv., którą co tydzień śledzi kilkadziesiąt tysięcy widzów. Rekordowy – Christmas Weekend w grudniu 2010 roku, zgromadził przez telewizorami ponad 115 tysięcy widzów. Poprzez współpracę z Majewskim stacja 4fun.tv chce podnieść jeszcze bardziej atrakcyjność pasma.

Kolejne weekendy kwietniowe:

  • Weekend z potomkami wampirów
  • Jennifer Lopez& Latino Friends Weekend
  • Tylko no. 1 Weekend
  • Polski Weekend

„Obciach Weekend” z Szymonem Majewskim w 4fun.tv:

  • Piątek 1 kwietnia – 14.00, 19.00
  • Sobota 2 kwietnia – 9.00, 10.30, 15.00, 19.00
  • Niedziela 3 kwietnia – 9.00, 10.30, 15.00, 16.30

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu