Muzyka bez kabli – oto Zeppelin Air od Bowers & Wilkins

Zeppelin Air od Bowers & Wilkins to system muzyczny do iPoda, wykorzystujący bezprzewodową technologię AirPlay. Zaopatrzony w nowe głośniki, system Digital Sound Processing oraz pełną integrację z technologią AirPlay, pozwala w prosty sposób na bezprzewodowy streaming muzyki z iTunes (PC/MAC), iPhona, iPada i iPoda touch.

1 AirPlay, B&W, Bowers & Wilkins, Zeppelin AirTrzy lata temu legendarny, wielokrotnie nagradzany Zeppelin B&W, na nowo zdefiniował nasze oczekiwania wobec systemów muzycznych do iPoda. Obecnie, rozszerzający znaną i cenioną na całym świecie linię systemów głośnikowych Zeppelin, Zeppelin Air stawia pierwsze kroki w świecie Nowych Mediów – na nowo definiując ich unikalny styl, znakomitą funkcjonalność, a jednocześnie prezentując fantastyczne brzmienie, dzięki nowym głośnikom z dedykowanymi wzmacniaczami i technologii Digital Sound Processing. Podczas gdy unikalny kształt Zeppelina został zachowany, pewne jego elementy zostały subtelnie unowocześnione. I dokładnie te właśnie akcenty sprawiają, że design nowego Zeppelina Air z jednej strony pozostaje bez zmian, a drugiej strony jest świeży, nowoczesny i doskonały.

Udoskonalona jakość brzmienia jest dopełnieniem szeregu nowych funkcji, w tym również tej najważniejszej – wykorzystującej najnowsze osiągnięcia techniki – technologii AirPlay. AirPlay pozwala użytkownikom stworzyć za pomocą kilku Zeppelinów Air, komputera MAC lub PC i aplikacji iTunes, system multiroom – dostarczając muzyki do każdego zakątka domu. W stosunku do swojego starszego brata, Zeppelin Air został wyposażony w elementy, które zapewniają wyjątkowe czyste i głębokie brzmienie. M.in. mowa tu o w pełni aktywnym systemie 2.1, co oznacza, że każdy z pięciu głośników jest indywidualnie wspierany przez własny, specjalnie zaprojektowany przez Bowers & Wilkins dedykowany wzmacniacz. Dodatkowo, 4x25W plus 1x50W mocy, pozwala w znakomity sposób wypełnić każde pomieszczenie wspaniałą muzyką.

Zeppelin Air wyposażony został również w technologię Bowers & Wilkins Flowport™ oraz system Digital Signal Processing. Kombinacja ta sprawia, że system dysponuje mocnym i głębokim basem. Jednocześnie, zmianie uległy przetworniki C/A. W nowym Zeppelinie Air znajdziemy 24 bitowe przetworniki C/A 96KHz, doskonale kompatybilne z wysokiej jakości formatami audio.

Technologia AirPlay wymaga wersji iTunes 10.1 lub nowszej, a także i iPhona, iPada lub iPoda touch z oprogramowaniem iOS 4.2 lub późniejszy.

Zeppelin Air cena regularna: 2 599 zł brutto

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu