Innowacyjna platforma grupowych zakupów nieruchomości

W marcu br. powstała pierwsza w Polsce platforma internetowa wyspecjalizowana w grupowym zakupie mieszkań i domów na rynku pierwotnym. Platforma grupowezakupymieszkan.pl umożliwia indywidualnym klientom z całej Polski nabycie nieruchomości znacznie poniżej ceny zaproponowanej przez dewelopera.

Platforma grupowezakupymieszkan.pl zbiera osoby z całej Polski zainteresowane zakupem nowej nieruchomości w dowolnie wybranej przez siebie lokalizacji. Doświadczeni pracownicy Platformy negocjują bezpośrednio u deweloperów najbardziej atrakcyjne rabaty. Dzięki temu indywidualni klienci uzyskują ofertę, nie do osiągnięcia w przypadku jednorazowej transakcji. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów na rzecz Platformy grupowezakupymieszkan.pl.

Grupowe Zakupy Mieszkań to nowa, dynamicznie rozwijająca się inicjatywa podjęta przez doświadczonych ekspertów z dziedziny nieruchomości i bankowości. Ma na celu pomóc potencjalnie zainteresowanym w przejściu przez skomplikowany i czasochłonny proces zakupu nowej nieruchomości. Z każdym dniem istnienia naszej platformy rośnie liczba zainteresowanych Grupowym Zakupem Mieszkań. Model działania zastosowany przez Platformę grupowezakupymieszkan.pl umożliwia uzyskanie najniższych cen nieruchomości na rynku. Dzięki temu klienci oszczędzają pieniądze oraz swój czas.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu