Superbrand raz jeszcze dla Cisowianki

Statuetki Superbrands rozdane! Prestiżowa nagroda dla marek, które osiągnęły najlepszą reputację w swojej branży w Polsce po raz kolejny trafiła do Cisowianki.

Uroczysta Gala rozdania statuetek odbyła się w niedzielę 27 marca 2011. W ręce przedstawicieli najsilniejszych marek konsumenckich i biznesowych w Polsce po raz piąty trafiły statuetki Superbrands i po raz trzeci – Business Superbrands. Tegorocznych kandydatów oceniano w 23 kategoriach konsumenckich i 42 biznesowych. W imieniu Polskich Zdrojów statuetkę z rąk Niny Kowalewskiej-Motlik, pomysłodawczyni i szefowej polskiej edycji Superbrands, odebrała Pani Dorota Weka, PR manager marki Cisowianka.

O przyznaniu statusu Superbrand lub Business Superbrand decyduje Rada Marek – niezależne gremium ekspertów w dziedzinie marketingu, reklamy i brandingu – w oparciu o kryteria rozpoznawalności marki, jej unikalnego charakteru czy siły więzi z klientami.

Tytuł Superbrand jest kolejnym potwierdzeniem sukcesu Cisowianki, która otrzymała m.in. dwukrotnie tytuł Marki Wysokiej Reputacji PremiumBrand oraz, również dwukrotnie, miano Wizytówki Polski, a także liczne nagrody branżowe.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu