Skanska Property Poland – nowy klient conject w Polsce

Skanska Property Poland, deweloper zielonych powierzchni komercyjnych w Polsce wdrożył oprogramowanie conjectPM do zarządzania dokumentacją projektową i archiwizacji.

Wdrożenie conjectPM Project Management w Skanska Property Poland objęło moduły do zarządzania dokumentacją projektową i techniczną, komunikacją w projekcie i w całej organizacji. „Wdrożenie conjectPM w firmie Skanska Property Poland ma na celu optymalizację procesu archiwizacji dokumentacji projektowej jak i organizacyjnej w tym legalno-prawnej dla wszystkich spółek celowych. Oprogramowanie conject wspiera pełen cykl życia nieruchomości tj. od zakupu gruntu, projektowania poprzez budowę, certyfikację Green aż do sprzedaży gotowej nieruchomości” – mówi dr Marta Tatiana Lang, odpowiedzialna za Business Development w Polsce. “Umowa ze Skanska Property Poland jest dla conject potwierdzeniem, że deweloperzy na polskim rynku potrzebują dzisiaj transparentnych i nowoczesnych rozwiązań IT by spełniać oczekiwania właścicieli budynków” dodaje dr Lang.

Piotr Srokosz, Project Manager Skanska Property Poland, odpowiedzialny za proces wdrożenia conject w Skanska Property Poland komentuje „Wybraliśmy conject jako centralną platformę dla dokumentacji, która umożliwia nam zintegrowanie działalności projektowej z działalnością podmiotową na jednej platformie. Ponadto conject ułatwia proces certyfikacji Green Building, poprzez wsparcie określonych procesów oraz zapewnienie pełnej i aktualnej dokumentacji wymaganej w trakcie certyfikacji.“

źródło/autor: conject

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu