Polecaj serwis KurJerzy.pl znajomym i zarabiaj

Serwis KurJerzy.pl – oferujący usługi wiodących firm kurierskich w Polsce – uruchomił dla swoich użytkowników nową funkcjonalność. Od teraz istnieje możliwość polecania Serwisu znajomym oraz czerpania korzyści finansowych z tychże działań. Za każdą poleconą osobę, która dokona zakupu użytkownik otrzymuje 15 proc. wartości produktów zamówionych przez każdego nowego Klienta oraz 5 proc. od jego następnych zamówień w ciągu 3 miesięcy.

Aby skorzystać z opcji, należy zalogować się w Serwisie KurJerzy.pl oraz wysłać polecenie do znajomej osoby, korzystając z opcji formularza polecenia lub tzw. linku partnerskiego. Jeśli osoba, której polecono usługę KurJerzy.pl, wejdzie na stronę Serwisu z otrzymanej wiadomości e-mail lub linku oraz dokona zakupu w ciągu 30 dni – użytkownik zarobi na każdej przesyłce wysłanej przez pozyskanego przez siebie Klienta.

  • Polecenie za pomocą wiadomości e-mail – wiadomość e-mail wysłana za pośrednictwem formularza polecania zawiera identyfikator przypisany do konta użytkownika, na którym dokonano pełnej rejestracji w serwisie KurJerzy.pl. Kliknięcie na dowolny link lub obrazek w przesłanej wiadomości spowoduje przeniesienie do Serwisu i dołączenie tej osoby do listy potencjalnych Klientów użytkownika. W momencie dokonania przez znajomego w ciągu 30 dni zakupu w Serwisie, użytkownik automatycznie otrzymuje prowizję zgodnie z poniższym zestawieniem.
  • Polecenie za pomocą linku partnerskiego – do dyspozycji  jest również link partnerski (link do serwisu KurJerzy.pl z identyfikatorem partnera) lub gotowe kreacje reklamowe (banery). Wystarczy, że znajomy użytkownika Serwisu wejdzie przez link i dokona zakupu, a automatycznie naliczona zostanie odpowiednia prowizja.

 

Istnieje możliwość użycia linku w dowolny sposób:

  • wklejenia go do komunikatora (gadu-gadu, skype),
  • wysłania e-mailem do znajomych,
  • wysłania poprzez serwisy społecznościowe (nasza-klasa, facebook, blip),
  • wstawienia linku lub banera na stronę www (serwis internetowy, forum itd).

 

Użytkownik KurJerzy.pl zarabia na każdej przesyłce wysłanej przez pozyskanego przez siebie Klienta:

  • 15 proc. wartości produktów jego pierwszego zamówienia,
  • 5 proc. wartości produktów następnych zamówień przez aż 3 miesiące!

 

Prowizje liczone są od podstawowych cen brutto produktów według cennika. Na pojedynczej paczce dla nowego Klienta można zyskać od 2,3zł do nawet 23zł. Zakładając, że jeden Klient jest w stanie wysłać nawet kilkadziesiąt paczek tygodniowo, wynagrodzenie użytkownika może być naprawdę wysokie.

Dołączyć do Programu Partnerskiego może każdy, nie jest wymagane prowadzenie działalności gospodarczej. Wystarczy zalogować się do Serwisu KurJerzy.pl (lub wcześniej założyć konto), przejść do Panelu Klienta i zaakceptować regulamin dostępny w zakładce „Program Partnerski”. Od tego momentu wygenerowany zostanie automatycznie link partnera oraz dodatkowe kreacje reklamowe, które można dowolnie wykorzystać.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu