Nowa odsłona serwisu odszkodowań Campter.pl

Biuro Dochodzenia Odszkodowań Campter dokonało w marcu zmiany swojego głównego serwisu informacyjnego dla osób poszkodowanych w wypadkach w kraju i za granicą.

Campter poszerzył zakres świadczonych przez siebie usług również o odszkodowania za słupy energetyczne, odszkodowania za wypadek w rolnictwie, regres odszkodowania oraz odszkodowania za szkody górnicze. Zakres świadczonych przez Biuro Campter usług rozszerzył się, dlatego zmiana strony była konieczna.

„Nasze Biuro oferuje szerokie usługi doradztwa w sprawach związanych z likwidacją szkód. Do tej pory nasza strona pozbawiona była informacji o kompleksowości świadczonych usług odszkodowawczych. Postanowiliśmy to zmienić.” – komentuje Tomasz Socha z Biura Campter.

Nowy serwis dostępny pod domeną www.campter.pl zawiera również Poradnik dla poszkodowanych, dzięki czemu osoby poszkodowane mogą również uzyskać informacje o procedurze likwidacji szkody oraz podstawach prawnych i orzecznictwie sądowym w zakresie odszkodowań.

Nowością w branży jest również publikowanie niezależnych opinii o firmie Campter. Opinie o Campter są stale aktualizowane i dostępne dla każdego użytkownika strony.

„Nasza firma stale poszukuje osób do współpracy, dlatego utworzyliśmy też sekcję Współpraca w dochodzeniu odszkodowań. Do współpracy zapraszamy przedstawicieli, radców prawnych i adwokatów”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu