Mustek MCS 500 A3 Pro – nowe urządzenie do szybkiego skanowania

Veracomp wprowadza na polski rynek nowy skaner Mustek MCS 500 A3 Pro do błyskawicznego skanowania dokumentów o maksymalnym formacie A3. Prócz dostępnych wielu opcji, jak m.in. projekcja w czasie rzeczywistym, urządzenie zwraca uwagę nietypowym wyglądem – przypomina lampkę biurkową.

Mustek MCS 500 A3 Pro przeznaczony jest do szybkiego skanowania dokumentów różnych rozmiarów, do wielkości A3 włącznie. Sam proces skanowania jest błyskawiczny – urządzenie w ułamku sekundy wykonuje precyzyjne zdjęcie, które od razu dostępne jest dla użytkownika na ekranie monitora. Natomiast wykorzystując dołączone oprogramowanie, skanowany obraz można dowolnie edytować i np. automatycznie przesłać na maila, do drukarki czy faksu.

Ciekawym zastosowaniem nowego skanera Mustek jest możliwość projekcji obrazu w czasie rzeczywistym. Ta opcja będzie przydatna zwłaszcza w przypadku pracowni szkolnych czy firm, gdzie skaner można wykorzystać także do wyświetlania na ścianie/ekranie zawartości rozmaitych dokumentów i nanoszonych zmian (np. na wykresie). Urządzenie wykonuje bardzo dobre skany nawet przy słabym oświetleniu, a na jakość obrazów mają też wpływ zastosowane rozwiązania: 48-bitowa głębia kolorów czy wykorzystanie funkcji true-to-life do reprodukcji kolorów.

Ze swoimi kompaktowymi wymiarami, Mustek MCS 500 A3 przypomina lampkę na biurko, dzięki czemu nie zabiera przestrzeni w miejscu pracy czy nauki i można mieć go zawsze pod ręką. W porównaniu do innych skanerów jest też energooszczędny: pobór mocy dla MCS 500 A3 kształtuje się na poziomie 150 mW.

Mustek MCS 500 A3 dostępny już jest na polskim rynku w cenie 650 zł netto (SRP). Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją.

źródło/autor: Veracomp

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu