Model Casio na wybiegu

Podczas pokazu wiosenno-letniej kolekcji marki Ochnik, na wybiegu wraz z propozycjami na ten sezon znalazły się jedne z najbardziej popularnych kompaktów w Polsce – modele Casio Exilim H15. Lifestylowe aparaty były nietypowym uzupełnieniem tegorocznych stylizacji.

Pokaz, prowadzony przez Annę Wendzikowską i Oliviera Janiaka odbył się w warszawskim klubie Show przyciągając wielu gości ze świata mody i show biznesu. Wśród osób, które przyjęły zaproszenie na wieczór z marką Ochnik, znaleźli się tacy celebryci jak Małgorzata Socha, Anna Dereszowska czy Katarzyna Cichopek. W kolekcji dominowała skóra w odcieniach rudości, brązu czy zieleni inspirowanych klimatem safari.

Intrygującym uzupełnieniem stylizacji były aparaty Casio Exilim H15, które poprzez swój design, gabaryty i funkcje podkreślały niezależność i indywidualność kolekcji.

Aparaty w świecie mody coraz częściej występują w roli dodatków, które ubarwiają nasz styl. Nie są one jednak tylko „pustymi” gadżetami, które pełnią wyłącznie funkcje estetyczne. Współczesne aparaty kompaktowe, są jednocześnie kamerami czy nadajnikami GPS, z tym, że są dużo mniejsze, lżejsze i często bardziej przyjemne dla oka – mówi Magda Wiśniowska z firmy ZIBI, wyłącznego dystrybutora Casio na Polskę.

Casio Exilim EX-H15 to bowiem model, który dzięki żywotnej baterii umożliwia wykonanie 1000 zdjęć na jednym ładowaniu. Natomiast 24-milimetrowy szerokokątny obiektyw w połączeniu z 10-krotnym zoomem optyczny, sprawiają iż model ten pozwala fotografować nawet najbardziej oddalone obiekty.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu