Maciej Miecznikowski pożegna się z „Bitwą na Głosy”

W poprzednim odcinku „Bitwy na głosy” Michał Wiśniewski i jego drużyna pożegnali się z telewizyjnym programem. W nadchodzącej odsłonie widowiska najbliższy odpadnięcia, według bukmacherów polskiej firmy Start-Typ Sport (STS), jest zespół Macieja Miecznikowskiego – wokalisty popularnej grupy Leszcze.

„Bitwa na Głosy” – telewizyjne show emitowane na antenie TVP 2, gromadzi co sobotę miliony miłośników muzyki rozrywkowej. Do tej pory widzowie zdecydowali, że program opuszczą wraz ze swoimi zespołami Krzysztof Cugowski oraz Michał Wiśniewski. Z każdym odcinkiem jest coraz mniej drużyn, dzięki czemu emocje ciągle rosną. Tym razem bukmacherzy z STS przewidują, że najbardziej zagrożony wyeliminowaniem jest team prowadzony przez Macieja Miecznikowskiego, wokalistę i prezentera telewizyjnego.

Nasze ubiegłotygodniowe prognozy o odpadnięciu chóru Michała Wiśniewskiego sprawdziły się, co nie oznacza, że decyzje widzów są przewidywalne. Właśnie brak pewności co do dalszych losów zespołów sprawia, że każdy odcinek programu trzyma w napięciu do ostatniej minuty – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport – Tym razem przewidujemy, że program opuści Maciej Miecznikowski, ale czy tak się stanie wiedzą tylko widzowie – kończy Juroszek.

Ten, kto postawi 100 zł na to, że w najbliższą sobotę odpadnie drużyna wokalisty Leszczy, może liczyć na wygraną w wysokości 219,82 zł. Tradycyjnie Halinka Mlynkova i jej zespół, według bukmacherów, mają największe szanse na przejście do następnego etapu widowiska – każde 100 zł postawione na ich odpadnięcie może dać zysk 879,30 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu