Inspiracja dla każdej kobiety

I nie ma w tym stwierdzeniu krzty przesady! W nowo otwartym sklepie w galerii Cuprum Arena w Lubinie znajdzie się odzież dla każdej pani, w każdym wieku i o dowolnej figurze! 

W minioną sobotę, 19 marca galeria Cuprum Arena zyskała nowego najemcę, który proponuje odzież dla wszystkich lubinianek, bez żadnych wyjątków. – Nasz asortyment jest bardzo szeroki, ponieważ ubieramy córki, mamy i babcie, kobiety aktywne, w każdym wieku – mówi Aneta Grzebiela-Michnacka, właścicielka i projektantka marki Inspiracja.

Marka Inspiracja istnieje na rynku 3 lata, a butik otwarty w Cuprum Arena jest trzecim w Polsce. To nie tylko sklep – to dom mody, ponieważ klientki mają dostęp i możliwość konsultacji projektantki oraz stylistki. Dzięki temu otrzymują gwarancję indywidalnej kreacji. W butiku tym nie znajdziemy standardowej odzieży, którą proponują sklepy sieciowe. – Jest to odzież inna, oryginalna, przede wszystkim dla tego, że prezentujemy krótkie serie i odzież na zamówienie – tłumaczy Aneta Grzebiela-Michnacka. Jest to odzież przeznaczona przede wszystkim dla kobiety dojrzałej. – Naszą siłą jest szerokie spektrum adresatów. Posiadamy bardzo szeroką rozmiarówkę, począwszy od rozmiaru 34, aż do 52. Zapewniam, że każda kobieta, o każdej figurze znajdzie coś dla siebie i będzie wyglądać w tym świetnie. Nasze ubrania są projektowane przez nas i szyte wyłącznie przez polskie krawcowe. Każdy strój posiada indywidualny krój oraz wzór i dzięki temu jet idealnie dopasowywany do klientki – dodaje projektantka.

W butiku Inspiracja, poza odzieżą na co dzień, projektowana jest i szyta także odzież na specjalne okazje: ślub, kreacje na gale, stroje wizytowe. Dodatkowo w sklepie można zaopatrzyć się w niespotykaną, oryginalną biżuterię. – Bardzo cieszymy się, że Marka Inspiracja dołączyła do najemców naszej galerii, ponieważ promuje ona i pozwala kreować się młodym polskim projektantom. W butiku oprócz autorskiej kolekcji Inspiracja, można znaleźć, kolekcje polskich producentów tj: Stabo, Dagnez, Francoise, Echo, Paola, Teresa Kopias, Tarnowska & Kłak, Lagner, Maja Kotecka, Agutii, Studio M. Sebastian Kubiak – dodaje Ewa Sienko, manager ds. marketingu galerii Cuprum Arena.

źródło/autor: Cuprum Arena

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu