Dni Otwarte w Budimex Nieruchomości

Budimex Nieruchomości zaprasza na pierwsze wiosenne Dni Otwarte. W sobotę 2 kwietnia na odwiedzających czekać będzie specjalna promocja dotycząca najnowszej inwestycji dewelopera – osiedla Wólczyńska. W promocyjnych cenach będzie można także kupić gotowe mieszkania w osiedlach: Kocjana, Idzikowskiego, Olbrachta II i Berberysowe Ogrody.

Już w najbliższą sobotę, w godzinach 10 – 17 deweloper zaprasza poszukujących własnego „M” do swojego biura przy ul. Stawki 40 na Dni Otwarte. Dział sprzedaży przygotował dla odwiedzających wyjątkowe propozycje.

Dni Otwarte w Budimeksie Nieruchomości zawsze wiążą się z promocjami w wybranych inwestycjach. Tym razem rabaty będą dotyczyły Osiedla Wólczyńska, a także gotowych mieszkań w inwestycjach: Idzikowskiego na Mokotowie, Kocjana na Bemowie, Olbrachta II na Woli oraz Berberysowych Ogrodów na Ochocie. Warto skorzystać z tej okazji, gdyż upusty obowiązują wyłącznie podczas Dni Otwartych. Aby jednak decyzja była przemyślana, ofertę otrzymaną podczas Dni Otwartych można spokojnie rozważyć w domu. Wystarczy w ciągu kilku następnych dni podpisać umowę przedwstępną, aby skorzystać z rabatu.

Odwiedzając biuro sprzedaży Budimeksu będzie można także otrzymać fachową pomoc. Specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące inwestycji, cen i dostępności mieszkań oraz warunków zakupu. Z kolei doradca kredytowy pomoże wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny – przedstawi propozycje kilku wiodących banków, które przygotowały specjalne oferty dla klientów dewelopera.

Jak zawsze na gości czekać będą firmowe upominki i poczęstunek.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu