Budimex przedłuża współpracę z San Markos

Agencja San Markos będzie kontynuować współpracę z Budimexem Nieruchomości, firmą specjalizującą się w budowie wysokiej jakości apartamentów oraz mieszkań. To już 5 lat współpracy.

Budimex Nieruchomości przedłuża umowę o współpracę z San Markos. Agencja będzie nadal prowadzić dla dewelopera obsługę full service. Przedmiotem przedłużonej umowy jest m.in.: przygotowanie strategii komunikacji, kreacja materiałów ATL i BTL a także wsparcie marketingowe przy wprowadzaniu nowych inwestycji na rynek. Działania promocyjne będą prowadzone w trzech miastach: Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

San Markos prowadziła już działania marketingowe dla Budimexu Nieruchomości w latach ubiegłych. Współpraca między firmami trwa nieprzerwanie od 2007 roku. W ubiegłym roku San Markos przygotował i zrealizował z sukcesem rebranding marki dewelopera.

Spółka Budimex Nieruchomości wchodzi w skład największego polskiego holdingu budowlanego – Budimex S.A. obecnego na rynku budowlanym od 1968 roku. Deweloper koncentruje się na budowaniu mieszkań, które oprócz wysokiej jakości wykonania charakteryzują się nowoczesnymi i funkcjonalnymi planami, projektowanymi z uwzględnieniem aktualnych trendów na rynku. Od początku swej działalności spółka wybudowała ich blisko 3 500.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu