Soudal umacnia pozycję w Chinach

Na początku marca Soudal (Shanghai) Trading Co. Ltd stał się właścicielem marki uszczelniaczy silikonowych LNX. Przejęcie znacznie umocniło pozycję rynkową Soudal w Chinach – jednym z najszybciej rozwijających się rynków na świecie.

Poprzednim właścicielem marki LNX była firma Bluestar Sillicones. Po podpisaniu porozumienia Soudal (Shanghai) Trading Co. Ltd przejął pełną odpowiedzialność za wszystkie aspekty handlowe marki LNX, w tym finanse, sprzedaż, marketing, logistykę i komunikację.

Porozumienie podpisane pomiędzy Soudal a Bluestar Sillicone – światowym dostawcą silikonów, zakłada ścisłą współpracę mającą na celu zapewnienie najwyższej jakości współpracy biznesowej z obecnymi odbiorcami uszczelniaczy silikonowych LNX. Przejęcie marki LNX znacznie umacnia strategiczną pozycję Soudal na rynku chińskim. W tej chwili to jeden z wiodących producentów wysokiej jakości pian poliuretanowych i silikonów w tym kraju. Ma to strategiczne znaczenie dla grupy Soudal – chiński przemysł budowlany, notujący imponujący wzrost potrzebuje niezawodnych, sprawdzonych oraz innowacyjnych rozwiązań.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu