KRUK S.A. Kryształem wśród pracodawców 2010

KRUK S.A. otrzymała tytuł „Kryształu wśród pracodawców” w plebiscycie „Kryształy i kamienie 2010”. Plebiscyt organizowany przez „Nowe Wiadomości Wałbrzyskie” honoruje wyjątkowe podmioty i osobowości mające znaczący wpływ na życie polityczne, społeczne i kulturalne w regionie wałbrzyskim.

KRUK był jedną z pięciu firm nominowanych do tytułu w tej kategorii. Ostatecznie spółka otrzymała 44,9 % ogółu głosów oddanych na „Kryształ wśród pracodawców 2010” i wyprzedziła firmę drugą w zestawieniu o prawie 15 %.

Firma KRUK jest obecnie największym pracodawcą w Szczawnie Zdroju i jednym z większych w regionie wałbrzyskim. Spółka jest tam obecna od 2005 roku, kiedy to początkowo w Wałbrzychu został uruchomiony oddział operacyjny KRUK S.A. W 2009 roku został on przeniesiony do obiektów Dolnośląskiego Parku Technologicznego T-Park w Szczawnie Zdroju. Obecnie w siedzibie KRUKa na terenie T-Parku działa 200 stanowisk contact center a pracuje w niej ponad 320 pracowników.

– To ważne, że nasze firmowe wartości spotykają się z akceptacją i uznaniem lokalnej społeczności oraz samych pracowników – mówi Piotr Krupa, prezes zarządu KRUK S.A.

– A są to wartości istotne nie tylko w biznesie, ale i w codziennym życiu. KRUK działa etycznie dbając o interes i dobre imię Klientów oraz szanując godność osób zadłużonych. W firmie szanujemy się nawzajem, jesteśmy otwarci i tolerancyjni. Wierzymy, że sukces łatwiej osiągnąć w pozytywnej atmosferze porozumienia i wzajemnego zaufania. Cieszę się bardzo, że zostało to zauważone i docenione – dodaje prezes KRUK S.A.

Statuetkę „Kryształu wśród pracodawców 2010” odebrał w imieniu KRUKa kierownik ds. funkcjonowania Oddziału Operacyjnego w Szczawnie Zdroju – Tomasz Ignaczak.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu