Brandscope dla Aspiro

Założona w ubiegłym roku przez Wojciecha Wężyka i Wojciecha Makacia agencja Brandscope ma nowego klienta – firmę Aspiro SA, spółkę doradztwa finansowego będącą częścią grupy BRE Banku.

Brandscope wspiera nowego klienta w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Odpowiada m.in. za realizację strategii wizerunkowej, nawiązywanie kontaktów z mediami, narzędzia internetowej komunikacji tj. blog, przygotowywanie komunikatów oraz ich dystrybucję. Działania oparte są o szczegółowy monitoring rynku, ciągłe poszukiwanie ciekawych trendów oraz cykliczne przygotowywanie raportów analitycznych.

Oferta Brandscope została wybrana z kilku przedstawionych klientowi. Umowa o współpracy została podpisana na pół roku z opcją przedłużenia na kolejny sześciomiesięczny okres. Opiekę nad klientem objął Wojciech Wężyk. Marka Aspiro nie korzystała do tej pory z wsparcia zewnętrznego w zakresie PR.

Brandscope jest butikiem oferującym rozwiązania 360 w obszarze komunikacji marki. Firma jest prowadzona przez menedżerów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach. 

źródło/autor: Brandscope

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu