„Uśmiech pomaga” – konkurs na „Najbardziej uśmiechnięty uśmiech”

Każdy wie, że uśmiech potrafi zdziałać cuda. Przez kilkanaście dni marca byliśmy świadkami takich „małych cudów”. Dzięki uczestnikom akcji „Uśmiech pomaga”, w której każdy chętny mógł w specjalnej fotokabinie zrobić sobie zdjęcie i w ten sposób przekazać swój uśmiech potrzebującym, zebraliśmy kilka tysięcy uśmiechów, które na pewno sprawią radość naszym podopiecznym w hospicjach, a oprócz tego wnieśliśmy trochę radości na warszawską ulicę.

Wielkie słowa uznania i podziękowania należą się wszystkim, którzy poświęcili czas i cierpliwie czekali na swoją kolejkę, by zrobić sobie zdjęcie w szalonej stylizacji. I choć kabiny na ulicach Warszawy już nie ma, nie znaczy to wcale, że nasza akcja dobiegła końca. Wręcz przeciwnie. Mamy nadzieję, że każdy, kto nie mógł wybrać się w dniach między 18 a 25 marca do Galerii Mokotów lub na stację Metro Centrum, by zrobić sobie zdjęcie, chętnie odwiedzi naszą stronę internetową www.usmiechpomaga.pl, by wziąć udział w konkursie na „Najbardziej uśmiechnięty uśmiech” i obdarować swoim uśmiechem potrzebujących.

W wirtualniej kabinie umieszczonej na tej właśnie stronie, za pomocą kamerki internetowej można zrobić sobie zdjęcie, przesłać je przyjacielowi, podzielić się na Facebooku bądź wziąć udział w konkursie na „Najbardziej uśmiechnięty uśmiech”. Zwycięzców konkursu wybierze komisja złożona z pacjentów hospicjum i przedstawicieli Fundacji Hospicyjnej i internauci. Zdjęcia na konkurs można nadsyłać w dniach od 18 marca do 12 kwietnia (szczegóły uczestnictwa na stronie). Rozstrzygniecie konkursu – 13 kwietnia. Główna nagroda to kolacja z ambasadorami akcji, czyli Joanną Jabłczyńską i Mateuszem Damięckim ufundowana przez restaurację Belvedere.

Uśmiech to pierwszy krok do pomocy. A na nią czeka wielu potrzebujących. Zachęcamy również do wolontariatu i przekazywania 1% Fundacji Hospicyjnej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu