Inotel – nowe kanały HD

Tagi:

W wyniku głosowania Internautów, wielkopolski Inotel poszerzył ofertę telewizyjną o nowe kanały, w tym dwa HD. Już teraz abonenci mogą oglądać lokalną telewizję TV Swarzędz oraz Nat Geo Music i Domo, a w wersjach high definition – Nat Geo Wild i Eurosport 2.

Inotel, operator telekomunikacyjny działający na terenie Wielkopolski, wzbogacił telewizyjne pakiety o nowe kanały. Teraz amatorzy Eurosport 2 mogą przeżywać sportowe emocje w wersji HD – za darmo. Pakiet podstawowy poszerzył się także o lokalną telewizję TV Swarzędz.

W nietypowy sposób Inotel rozbudował pakiety Max HD oraz Rozrywka, bo w wyniku głosowania na facebookowym fanpage’u firmy. Spośród trzech opcji – Domo, Nat Geo Music oraz Nat Geo Wild HD, fani wybrali ten ostatni. Nowy kanał nadawany w jakości high definition pojawił się w ofercie telewizyjnej we wtorek 22 marca.

To jednak nie wszystko. Niezależnie od wyników głosowania operator postanowił dołączyć pozostałe dwa kanały – Domo i Nat Geo Music, które dzień później zasiliły pakiet Rozrywka.

Zgodnie z zapowiedziami operatora, już wkrótce oferta wzbogaci się o kolejne kanały w jakości HD.

Źródło: www.inotel.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu