Bebclub.pl – nowa „modna” platforma zakupowa tylko dla zarejestrowanych

Firma NGMC uruchomiła internetową platformę sprzedażową Bebclub.pl. Dostępne są tu ekskluzywne marki odzieżowe, kolekcje dla dzieci i artykuły dekoracji wnętrz po specjalnych cenach klubowych. Atrakcją platformy są kolekcje projektantów, które będą zmieniać się co kilka dni. Za opracowanie, obsługę, support oraz rozwój projektu odpowiada Supermedia Interactive.

Bebclub.pl jest dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Jego podstawę stanowi obszerny katalog produktów, podzielonych na kategorie takie jak: dla niej, dom, dziecko, kosmetyki, Bebcity, prezenty. Dzięki mechanizmowi promocji kolekcji projektantów, użytkownicy są informowani o aktualnej ofercie codziennie. 

Każdy produkt jest dokładnie opisany. Dostępne są informacje o kolorach, rozmiarach oraz cenie rynkowej i cenie specjalnej Bebclubu. Galeria zdjęć daje możliwość ich znacznego powiększenia, co pozwala na dokładne obejrzenie produktu. W Bebclub.pl wyeksponowana jest także gwarancja oryginalności zakupionego towaru.

Bebclub.pl umożliwia płatność poprzez system Platności24.pl lub przelew. Po dokonaniu zakupu przez użytkownika, oferta jest automatycznie aktualizowana pod kątem dostępności produktu. Dzięki wdrożonym mechanizmom, klienci są na bieżąco informowani o statusie ich zamówienia (np. przyjęcie do realizacji, wysyłka). Bebclub.pl wyposażony został też w newsletter, który jest wykorzystywany jako podstawowe narzędzie promocyjne platformy. Jest wysyłany do wszystkich użytkowników, codziennie informując o nowych kolekcjach. Dzięki mechanizmom promocyjnym, takim jak polecanie znajomemu, każdy zarejestrowany użytkownik może zbierać pieniądze w swoim portfelu i wydać je na zakupy w Bebclub.pl

Bebclub.pl jest rozwiązaniem dedykowanym, bazującym na autorskim systemie zarządzania treścią – Content Manager 3.0, opracowanym przez firmę Supermedia Interactive, której powierzono wdrożenie projektu oraz jego support i rozwój. Jest to innowacyjne narzędzie na rynku polskim i atrakcyjna platforma zakupowa dla zarejestrowanych użytkowników.

Firma NGMC jest organizatorem największych imprez komercyjnych Designer Sample Sale – Bilioneurobab (BEB). Imprezy gromadzą w jednym, klimatycznym miejscu młodych zdolnych projektantów i światowej sławy domy mody. Za każdym razem, ponad 100 wystawców ma szansę zaprezentować swoje kolekcje czołowym Polskim trendsetterom po specjalnych cenach.

źródło/autor: Supermedia Interactive

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu