10 lat portalu tabelaofert.pl. Kwiecień pełen atrakcji

W kwietniu br. tabelaofert.pl świętuje swoje dziesięciolecie. Z usług portalu chętnie korzystają zarówno sprzedający, jak i kupujący nieruchomości. Tabelaofert.pl jest też wiarygodnym źródłem informacji o polskim rynku nieruchomości.

Początki portalu to rok 2000, kiedy to grupa młodych ludzi zauważa, że na polskim rynku brakuje skutecznego narzędzia ułatwiającego sprzedaż i kupno nieruchomości. Wyszukiwanie ofert odbywa się głównie za pomocą prasy lub agencji nieruchomości. Zdarzają się też własnoręcznie napisane ogłoszenia na słupach latarnianych czy wiatach przystankowych. Dziś trudno w to uwierzyć, ale tak właśnie przed dekadą wyglądał rynek nieruchomości mieszkaniowych w Polsce.

Prace nad pierwszą odsłoną portalu trwały kilka miesięcy. 1 kwietnia 2001 roku ruszyła strona www.tabelaofert.pl. Serwis od razu zaczął przyjmować pierwsze oferty od klientów. Jednocześnie cały czas trwały prace modernizacyjne. Szybko pojawiły się nowe zakładki i aplikacje, przyjazne i łatwe w obsłudze menu oraz profesjonalna grafika.

Dzisiejsza tabelaofert.pl to setki tysięcy ofert z całego kraju, a nawet z zagranicy. To najnowocześniejsze sposoby zamawiania usługi, intuicyjna wyszukiwarka z bogatym menu oraz inne udogodnienia, jak chociażby najnowsza aplikacja „Sprawdź, czy się zmieścisz” – jedyne takie narzędzie wśród portali-wyszukiwarek.

Jak mówi Maciej Dymkowski, szef portalu, z okazji jubileuszu przez cały miesiąc na klientów czekać będą specjalne oferty. – Każdego dnia dziesięć pierwszych osób, które będą chciały umieścić swoje ogłoszenie na portalu, będzie mogło zrobić to za darmo, pobierając uprzednio kod dostępu z profilu Tabeli na Facebooku. Z kolei dla klientów komercyjnych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na reklamę nieruchomości na naszych stronach. Sięgają one nawet 50% – dodaje Dymkowski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu