Wygraj sprzęt Reebok i wyjazd do Hamburga

Sprzęt biegowy marki Reebok, trening pod okiem ekspertów biegowych oraz wyjazd na Reebok Women’s Run w Hamburgu – to wszystko można wygrać w konkursie „Kobiecym krokiem do Hamburga”. Nagrodzimy aż 4 laureatki!

Bieg w Hamburgu (9 lipca 2011) to impreza otwierająca cykl dużych imprez biegowych dla kobiet – Reebok Women’s Run. Możesz tam pojechać i to za darmo – zapewniamy transport, nocleg, wyżywienie i pokrycie opłat startowych. Więcej o biegu tutaj: http://womensrun.runnersworld.de/start.195732.htm

Co więcej, otrzymasz od nas najnowszy sprzęt do biegania marki Reebok oraz 2-miesięczną opiekę jednego z ekspertów biegowych Reebok: Pawła Czapiewskiego, Ani Jakubczak, Anieli Nikiel lub Zbyszka Nadolskiego. To niepowtarzalna okazja, aby potrenować pod okiem tak wybitnych specjalistów.

Co musisz zrobić? Wystarczy, że do 15 kwietnia wyślesz na adres konkurs.reebok@sportevolution.pl swoje zdjęcie wraz z odpowiedzią, dlaczego to właśnie Ty powinnaś być jedną z czterech laureatek konkursu i wziąć udział w inauguracji Reebok Women’s Run w Hamburgu (9 lipca 2011).

Konkurs przeznaczony jest dla biegaczek o dowolnym poziomie zaawansowania. To Ty postawisz sobie cel na start w Hamburgu, a w jego osiągnięciu pomoże Ci Twój ekspert biegowy Reebok.

Podsumowując, do zgarnięcia jest sprzęt Reebok, treningi pod okiem wybitnych specjalistów oraz wycieczka do Hamburga na Reebok Women’s Run. Do stracenia nie masz nic! Nie czekaj więc ani chwili dłużej i ślij swoje zgłoszenie na konkurs.reebok@sportevolution.pl. Laureatki wyłonimy 18 kwietnia.

Partnerem konkursu jest magazyn Shape, w którym pojawi się relacja ze startu w Hamburgu.

źródło/autor: Sport Evolution

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu