Praktiker już w Opolu

Budujesz dom? Chcesz bezstresowo przeprowadzić remont mieszkania? A może chciałbyś zagospodarować ogród?

Teraz każdy mieszkaniec Opola i okolic z łatwością może tego dokonać, ponieważ przy obwodnicy miasta, w Centrum Handlowym Turawa Park, powstał doskonale wyposażony, nowoczesny i komfortowy market Praktiker.

Już 24 marca o godzinie 7.00 nastąpi otwarcie nowego sklepu. Inauguracji towarzyszą atrakcyjne promocje cenowe, a pierwszych 2000 klientów, którzy w dniu otwarcia dokonają zakupów na kwotę 400 zł, otrzyma drabinę.

Firma Praktiker stale się rozwija – mówi Norbert Brandt, Dyrektor Sprzedaży firmy Praktiker w Polsce. – W okresie najbliższego miesiąca planujemy inaugurację działalności 3 marketów, z których pierwszym jest właśnie sklep w Opolu. Podjęliśmy decyzję o tej inwestycji, gdyż Opole stanowi jeden z głównych ośrodków rozwoju na Śląsku, czyli w regionie strategicznym z punktu widzenia sieci Praktiker. Działa tu bowiem aż 6 z 22 polskich marketów.

Szybkie i komfortowe zakupy

Nowy market Praktiker gwarantuje wygodne i łatwe zakupy. Dogodna lokalizacja sklepu przy północnej obwodnicy Opola umożliwi klientom łatwy dojazd, zaś położenie na terenie Centrum Handlowego Turawa Park pozwoli na dokonanie kompleksowych zakupów w jednym miejscu.

Sam Praktiker to niezwykle nowoczesny i komfortowy sklep o powierzchni handlowej 7812 m² i powierzchni brutto 9000m². Klienci z pewnością docenią przyjazny i czytelny system nawigacji w markecie, czyli oznakowania, które umożliwia łatwe i szybkie poruszanie się po sklepie. Każdy z działów został wyróżniony innym kolorem, dobranym w taki sposób, aby budził podświadome skojarzenia z asortymentem. Estetyczne ikony umieszczone przy poszczególnych grupach produktowych sprawiają, iż klient z łatwością odnajdzie poszukiwany produkt. Zakupy w nowym Praktikerze mają bowiem sprawić, iż remont mieszkania czy budowa domu staną się dużo przyjemniejsze. Market jest również przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. O gości zadba profesjonalny zespół 90 pracowników, którzy m.in. będą służyć pomocą w dokonywaniu zakupów.

40 000 tysięcy produktów – każdy znajdzie coś dla siebie

W Praktikerze na klientów czeka niezwykle bogaty asortyment prawie 40 000 produktów w zróżnicowanych przedziałach cenowych. Oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, domowych majsterkowiczów, jak i do profesjonalistów. Sklep proponuje produkty do budowy, modernizacji oraz aranżacji domów i mieszkań, a także artykuły sezonowe do mieszkania i ogrodu. Asortyment został pogrupowany w 8 działach: ogród, dekoracje, oświetlenie, narzędzia, płytki, drewno, dział sanitarny oraz budowlany.

W naszym markecie oferujemy nie tylko produkty. Chcemy, aby stanowił on inspirację dla naszych klientów – mówi Jakub Kasprzyk, Dyrektor Marketu. – Z tego względu z pomocą profesjonalnego architekta wnętrz przygotowaliśmy na terenie sklepu aranżacje łazienek, pokoi czy kuchni, które uwzględniają najnowsze trendy. Na terenie marketu posiadamy takie udogodnienia, jak: mieszalnik farb, usługi stolarskie, recykling i utylizację czy wycinanie otworów w zlewozmywaku. Ponadto prowadzimy programy lojalnościowe dla naszych klientów, realizujemy zamówienia specjalne. Konsumenci mogą skorzystać z transportu zakupów, sprzedaży ratalnej, gwarancji najniższej ceny, prawa zwrotu zakupionego towaru oraz wielu innych udogodnień.

Wielkie otwarcie

Otwarcie nowego sklepu Praktiker, który znajduje się w Centrum Handlowym Turawa Park, nastąpi w czwartek, 24 marca br., o godzinie 7.00 rano. Jeszcze przed Wielkanocą działalność rozpocznie cały kompleks handlowy Turawa Park. Z okazji inauguracji działalności Praktikera w Opolu wiele produktów będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach. Szczegółowe informacje znajdują się w gazetce promocyjnej. Ponadto przygotowano ofertę specjalną. Pierwszych 2000 klientów, którzy dokonają zakupów na kwotę minimum 400 zł, otrzyma w prezencie drabinę.

Nowy market Praktiker w Opolu otwarty będzie codziennie, od poniedziałku do soboty, w godzinach od 7.00 do 21.00, a w niedzielę – od 9.00 do 20.00.

CH Turawa Park, ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu