Nowa kampania telewizyjna Abry

przez | 25/03/2011

Od 7 marca ruszyła nowa kampania reklamowa sieci sklepów meblowych Abra w Telewizji Polsat oraz TVN. W kolejnej już kampanii telewizyjnej  prezentowane są sylwetki klientów sklepów Abra, którzy dzięki doradztwu sprzedawcy wybierają najlepiej dopasowane do swoich potrzeb meble.

Spoty wyprodukowane zostały w technologii animacji 3D i opisują klientów sieci Abra – ich styl życia oraz potrzeby związane z zakupami mebli. Sprzedawca Abry w odpowiedzi  na te potrzeby proponuje odpowiednie rozwiązania. Spoty zawierają również ofertę promocyjno- produktową.

– Po analizie wskaźników mediowych i dopasowania do grupy docelowej oraz poziomu oglądalności, zdecydowaliśmy się na ulokowanie nowej kampanii w Telewizji Polsat (kontynuacja poprzednich emisji) oraz po raz pierwszy w telewizji TVN – mówi Piotr Lisowski, Dyrektor Marketingu Abra S.A.

Piętnastosekundowe spoty emitowane są podczas znanych i popularnych seriali telewizyjnych m.in. „Szpilki na Giewoncie”, „Hotel 52”, „Prosto w serce” oraz w trakcie najpopularniejszych programów rozrywkowych m.in.: „X-Factor”, „Must be the music” i „Kulinarne rewolucje”.

Kampania została przygotowana i wyprodukowana przy współpracy z agencją reklamową Ad Heads z Krakowa.