NICKEL Development ma agencję

NICKEL Development, jeden z czołowych graczy poznańskiego rynku deweloperskiego nawiązał współpracę z agencją Prelite.

Agencja będzie odpowiadać za PR korporacyjny i relacje z mediami oraz zapewni wsparcie koncepcyjne przy promocji kluczowych inwestycji dewelopera. Umowa obejmuje również bieżące doradztwo w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych.

– W związku z rozwojem firmy i pojawiającymi się w niedalekiej perspektywie nowymi realizacjami zdecydowaliśmy się na wsparcie agencji w szerszym zakresie – mówi Agnieszka Węgrowska, kierownik marketingu i PR w NICKEL Development. – Zdecydowaliśmy się na propozycję agencji Prelite ponieważ w dużej mierze pokrywała się ona z naszą długofalową wizją budowy wizerunku firmy – dodaje.

Poznański deweloper planuje wkrótce rozpocząć kilka nowych projektów oraz wyjście poza Wielkopolskę.

– Prelite to znana agencja, a przedstawiona oferta i seria spotkań przekonały nas, że agencja z Poznania będzie dla nas najlepszym wyborem. Dobrze się rozumiemy i jesteśmy pewni, że przełoży się to na dobre efekty współpracy – prognozuje Agnieszka Węgrowska.

Agencja została wybrana na drodze przetargu. Projekt będzie realizowany przez zespół, którego liderem jest Konrad Bugiera, account manager.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu