www.E-DTP.com – nowy Portal internetowy nie tylko dla profesjonalistów

Już za kilka dni podczas poznańskich targów Poligrafia 2011, odbędzie się debiut nowatorskiego serwisu internetowego www.E-DTP.com. Po intensywnych trzech latach pracy jego autorzy są dzisiaj pewni, że pojawienie się ich portalu w Internecie zrewolucjonizuje rynek DTP w Polsce. Korzystanie z nowoczesnych narzędzi dostępnych online pozwoli znacznie przyspieszyć pracę wielu podmiotom obecnym na tym rynku.

Autorem platformy dla profesjonalistów z dziedziny poligrafii www.E-DTP.com jest grupa aktywnych osób w sieci, w skład której wchodzą jedni z pierwszych użytkowników Internetu w Polsce. Powstanie portalu było możliwe dzięki finansowemu wsparciu dotacji z Unii Europejskiej – Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. 

Adresatami serwisu są drukarnie, foto-laboratoria, fotograficy, agencje reklamowe, graficy oraz zwykli użytkownicy Internetu. Jak mówi prezes spółki Patryk Gust „Każda z tych grup znajdzie w serwisie narzędzia dla siebie. Głównym celem stworzenia tego portalu było zapewnienie podmiotom prowadzącym swoje działania wokół poligrafii, fotografii i szeroko pojętej grafiki, dostępu do  wszystkich niezbędnych w ich pracy narzędzi w jednym, szeroko rozbudowanym serwisie internetowym”.

Serwis napisany jest na bazie modelu Software as Service (nie wymaga instalacji ani uruchomiania na komputerze klienta) i już dziś dostępny jest w 13 językach. Pomimo szeroko rozbudowanej struktury całego portalu, poruszanie się po nim odbywa się w sposób bardzo intuicyjny, łatwy i przystępny dla każdego, nawet mniej doświadczonego w pracy z Internetem i komputerem użytkownika.

Portal www.E-DTP.COM swoim przyszłym użytkownikom oferować będzie bogatą grupę usług i aplikacji nigdy dotąd nieskupionych w jednym, skomunikowanym serwisie. Dzięki takim usługom jak dostępny dla wszystkich użytkowników program graficzny typu Photoshop, blog, forum, kalkulator ofert, wycen, własne konto FTP, system fakturowania i raportowania oraz wiele innych, ciekawych aplikacji, www.E-DTP.com staje się najnowocześniejszym i jedynym tego typu serwisem w całym Internecie.

Wielki debiut serwisu będzie miał miejsce podczas poznańskich targów Poligrafia 2011 w dniach 12-15.04.2011. Autorzy serwisu podczas dni targowych zaprezentują na żywo gotowe już aplikacje, dostępne w serwisie www.E-DTP.com.

źródło/autor: E-DTP.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu