Wiosenne promocje dla pośredników w portalu Topbiura.pl

Topbiura.pl, wiodący portal nieruchomości komercyjnych, wprowadza wiosenną promocję dla nowych klientów. Biura obrotu nieruchomościami, które wyrażą zainteresowanie końca maja br., otrzymają atrakcyjną ofertę kompleksowej obsługi obejmującej prezentację nieruchomości oraz promocję firmy na stornach portalu Topbiura.pl.

Aby skorzystać z wiosennej oferty, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronach portalu lub przesłać zapytanie na adres info[at]topbiura.pl. Zespół Topbiura.pl sam skontaktuje się w celu jak najlepszego dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb danego klienta.

Topbiura.pl to serwis poświęcony rynkowi nieruchomości komercyjnych, przeznaczony dla profesjonalistów działających w branży oraz podmiotów poszukujących powierzchni biurowych, usługowych i magazynowych. Skierowany do konkretnej grupy firm działających na rynku, portal Topbiura.pl to najlepszy sposób na zaprezentowanie nieruchomości, znalezienie najemcy czy inwestora. Topbiura.pl to również najnowsze raporty i analizy rynku nieruchomości oraz aktualności i informacje o nadchodzących wydarzeniach.

źródło/autor: Topbiura.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu