W pierwszym dniu wiosny ESKA budzi z zimowego snu konkursem ESKA Płaci Twoje Rachunki na Wiosnę

21 marca wystartował pięciotygodniowy konkurs ESKA Płaci Twoje Rachunki na Wiosnę. Zabawa jest intensywnie promowana na antenie Radia ESKA i w serwisie Eska.pl.

„Wiosna to dobry czas na zrobienie tych wszystkich rzeczy, które planowaliśmy lub odkładaliśmy w czasie zimy. To właśnie teraz mamy energię do realizowania swoich marzeń. Niestety z marzeniami jest tak, że często kosztują i to niemało. Tej wiosny to ESKA płaci rachunki za marzenia swoich słuchaczy. Marzenia czasami szalone, a czasami zwykłe, codzienne. Płacimy za wycieczkę na koniec świata i za planowany remont mieszkania, za nowy tatuaż, ale i za kanapę do salonu, płacimy za to, o czym marzą na wiosnę nasi słuchacze” – mówi Andrzej Jaszczyszyn, Senior Project Manager, odpowiedzialny w  Radiu ESKA za produkcję radiową oraz internetową konkursu.

Zadaniem uczestników zabawy jest przekonanie komisji konkursowej, że to właśnie za ich rachunek powinno zapłacić Radio ESKA. Każdego dnia ESKA pokryje do ośmiu wydatków zgłoszonych przez słuchaczy. Na antenie radia w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki zaplanowano 8 wejść konkursowych, w piątki – 6. W serwisie Eska.pl działa specjalnie przygotowana podstrona www.rachunki.eska.pl, na której można znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Działania antenowe opracował Dział Programowy Radia ESKA, obsługę mobilną konkursu prowadzi Supermedia Interactive.

ESKA Płaci Twoje Rachunki na Wiosnę jest czwartą edycją zabawy, która polega na opłacaniu rachunków słuchaczy. Pierwszą rozegrano przed dwoma laty. Dotychczas Radio ESKA pokryło ponad 650 rozmaitych wydatków – od raty kredytu i czynszu za mieszkanie począwszy, na kursie piercingu i strusich jajach skończywszy.

„Jak zawsze chcemy być blisko spraw ważnych dla naszych słuchaczy. Konkurs ESKA Płaci Twoje Rachunki na Wiosnę ma bawić i pomóc spełnić marzenia” – dodaje Jaszczyszyn.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu