To nie magia

Schwarzkopf przedstawia dwa inspirowane stylem ulicy „magiczne” kosmetyki w formie pudru do stylizacji włosów. Już od marca dostępne będą w sprzedaży – po raz pierwszy w handlu detalicznym. Zawarta w got2b POWDER’ful formuła ultralekkich mikro-cząsteczek zapewni włosom utrwalenie, które przetrwa nawet najbardziej zwariowany dzień… czy noc.

Z nowym got2b POWDER’ful żaden dzień już nie będzie taki jak poprzedni. Nowa linia kosmetyków do stylizacji w formie pudru dostępna jest w poręcznych, modnych opakowaniach – fioletowym dla pań i zielonym dla panów. Nowoczesna formuła ultralekkich mikro-cząsteczek oferuje włosom utrwalenie i stylizację, która może spełnić każde marzenie. Jak to działa? Mikro-cząsteczki natychmiast po nałożeniu na włosy przylegają do ich powierzchni, wykorzystując naturalne nawilżenie włosa. W ten sposób tworzą na powierzchni włosów teksturę i nadają im wspaniałą objętość.

got2b POWDER’ful volumizing (w fioletowym opakowaniu) dodaje włosom objętości i sprawia, że stają się „artystycznie” szorstkie. Zaprojektowano go specjalnie z myślą o kobietach – zwłaszcza tych, które lubią szokować wielkością fryzury i cenią natychmiastowe efekty. Nowy stylizujący puder dla pań zawiera mikro-cząsteczki, które „strosząc” powierzchnię włosa, nadają fryzurze maksimum objętości, poczynając już od nasady włosów. Ekstrawrażenie murowane! I to przez wiele godzin. Wystarczy nasypać nieco pudru got2b POWDER’ful volumizing na dłoń, rozetrzeć i delikatnie wmasować we włosy. Inny sposób to nałożenie odrobiny pudru bezpośrednio na włosy i wmasowanie jak każdego innego kosmetyku. Dowolna objętość fryzury, odpowiednia do okazji, jest możliwa do wykreowania w kilka sekund.

got2b POWER’ful mattifying (w opakowaniu zielonym) stworzono z myślą o mężczyznach, którym specjalnie zależy na zachowaniu trwałego stylu przez 24 godziny bez przerwy. Ten stylizujący puder także zawiera mikro-cząsteczki, które nadają fryzurze zdecydowaną strukturę o wyjątkowym, matowym efekcie. Artystyczny nieład, totalny chaos, styl grunge czy uczesanie zaczerpnięte wprost z ulicy – got2b POWER’ful mattifying potrafi wykreować każdy styl i zmienić każdy Twój dzień w udaną zabawę. Aplikuje się go tak samo jak puder got2b POWDER’ful volumizing.

Rock n’ roll we włosach

Tej wiosny got2b przedstawia kolejną inspirowaną ulicą serię kosmetyków do stylizacji – rockin’ it. W linii znajdziemy Outlasting Hold Hair Spray oraz All Nighter Hold Gel – aby modne w tym sezonie fryzury w stylu rock czy “naturalnego nieładu” dotrwały do śniadania wieńczącego udaną imprezę.

Wszystkie kosmetyki pojawią się w sprzedaży już od marca 2011 r. Rekomendowana cena detaliczna produktów to:

  • got2b POWDER’ful volumizing – około 16 zł
  • got2b POWER’ful mattifying – około 16 zł
  • rockin’ it Outlasting Hold Hair Spray – około 16 zł
  • rockin’ it All Nighter Hold Gel – około 16 zł

Wprowadzenie na rynek got2b POWDER’ful wspierane będzie telewizyjną kampanią reklamową. Przygotowane także zostały materiały POS, wsparcie promocyjne w punktach sprzedaży oraz aktywności na uczelniach w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Uruchomiono także konkurs na stronie internetowej got2b.pl oraz aktywności na Facebooku. Za reklamę odpowiedzialna jest agencja BBDO. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy OMD.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu