Nowa promocja eurobanku – „kredyt gotówkowy z premią roczną”

Tagi:

eurobank uatrakcyjnił swoją ofertę dla Klientów, którzy rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Klient może otrzymać roczną premię w wysokości nawet do 800 zł za terminowe spłacanie rat. Dodatkowo w nowej promocji: „kredyt gotówkowy z premią roczną” bank oferuje niższy koszt kredytu, dzięki 0 zł prowizji i 0 zł opłaty przygotowawczej.

eurobank premiuje wartość, która jest dla niego niezwykle ważna – rzetelność. W najnowszej ofercie doceniamy Klientów, którzy spłacają swoje zobowiązania zgodnie z obowiązującym harmonogramem – mówi Wojciech Humiński wiceprezes zarządu.

Dzięki 0 zł prowizji i 0 zł opłaty przygotowawczej Klient uzyska niższą, bardziej atrakcyjną ratę. Ponadto spłacając ją terminowo, raz do roku otrzyma premię – w tym przypadku zwrot części pobranych odsetek po spłacie 12 rat pożyczki. Oferta dostępna jest dla pożyczek i kredytów w kwotach od 500 zł do 120 000 zł. W zależności od kwoty kredytu wysokość premii może wynosić od 50 do 800 zł rocznie. W sytuacji gdy Klient zdecyduje się na okres spłaty krótszy niż 12 miesięcy, bank naliczy kwotę zwrotu proporcjonalnie – za rzeczywistą liczbę dni.

W celu zmniejszenia ryzyka opóźnienia w spłacie eurobank umożliwia swoim Klientom otrzymywanie smsów z przypomnieniem tuż przed terminem płatności raty. Dodatkowo Klienci eurobanku dysponują kontem, z którego bank automatycznie pobiera kwotę, zgodnie z harmonogramem płatności raty.

Aby skorzystać z promocji „kredyt gotówkowy z premią roczną” należy zgłosić się do dowolnej placówki eurobanku. Oddziały banku znajdują się w całej Polsce, przy głównych ulicach miast lub w centrach handlowych. Najbliższą lokalizację sprawdzić można pod adresem: http://www.eurobank.pl/placowki,22.html. Promocja trwa do 31 maja 2011.

źródło/autor: Euro Bank

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu