Kancelaria Prawna – witryna produktu software w nowej odsłonie

Wolters Kluwer Polska – największy wydawca publikacji prawniczych na polskim rynku i właściciel serwisu informacyjnego LEX.pl, wprowadza nowe witryny internetowe dotyczące produktów elektronicznych. Jako pierwsza została uruchomiona strona Kancelarii Prawnej dostępna pod adresem www.LEX.pl/kp

Kancelaria Prawna współpracuje z powszechnie używanym przez prawników Systemem Informacji Prawnej LEX. Ten kompleksowy program powstał z myślą o profesjonalnej i szybkiej obsłudze kancelarii prawnej, działu prawnego w przedsiębiorstwie. Celem jego wdrożenia jest skuteczna pomoc w usprawnieniu funkcjonowania całego biura na każdym etapie i poziomie. Odpowiada on na specyficzne wymagania stawiane codziennej pracy prawników.

Teraz witryna, dzięki której można uzyskać dostęp do produktu, działa w zupełnie nowej, odświeżonej i bardziej funkcjonalnej odsłonie. Osoby już korzystające z produktu z pewnością docenią użyteczność wprowadzonych zmian. Tym, którzy chcieliby wypróbować Kancelarię Prawną w swojej codziennej pracy, polecamy skorzystanie z możliwości zapoznania się z bezpłatną prezentacją programu. Wystarczy zadzwonić na numer infolinii 0 801 802 888 lub wypełnić formularz na stronie.

Kancelaria Prawna to pierwszy z produktów należących do Wolters Kluwer Polska, którego witryna dostępna jest w nowej, bardziej funkcjonalnej odsłonie. W planach Wydawnictwa jest odświeżenie wszystkich serwisów informacyjnych dla profesjonalistów, w tym najważniejszych LEX.pl i ABC.com.pl i wprowadzenie zmian, które sprawią, że dostęp do profesjonalnej wiedzy będzie jeszcze łatwiejszy.

Wolters Kluwer Polska wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. Misją wydawnictwa jest dostarczanie aktualnych, kompleksowych i rzetelnie opracowanych informacji dotyczących zagadnień prawnych i biznesowych. W ofercie Wolters Kluwer Polska znajdują się zarówno produkty elektroniczne, książki, czasopisma, jak i szkolenia i konferencje.

źródło/autor: Wolters Kluwer Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu