Cigito 2go – nowy model e-papierosa

Renomowany dystrybutor elektronicznych papierosów, e-dymek.com, wprowadza na rynek nowy produkt z linii Cigito. E-papieros o nazwie 2go jest skierowany do osób ceniących sobie elegancki wygląd oraz możliwość długotrwałego użytkowania.

Cigito 2go swoim wyglądem przypomina cygaro. Jest nieznacznie większy od tradycyjnego e-papierosa, przez co pojemność jego baterii pozwala na całodniowe używanie, bez konieczności dodatkowego ładowania. Produkt skierowany jest głównie do tych, którzy cenią designerski wygląd swoich elektronicznych gadżetów. Kolorystyka modelu utrzymana jest w eleganckiej czerni, zgodnie z identyfikacją wizualną produktów linii Cigito. Wcześniej firma e-dymek.com zaprezentowała model Cigito Smart, który spotkał się z zainteresowaniem osób na co dzień praktykujących tradycyjne palenie tytoniu.

Wprowadzenie na rynek modelu 2go, który jest zupełnie inny niż cieszący się do tej pory dużą popularnością Cigito Smart, ma na celu dotarcie do nowej, bardzo wymagającej grupy klientów. Model 2go skierowany jest do użytkowników, którzy lubią czuć się nowocześnie, być w centrum uwagi i tym którzy są w ciągłym ruchu. Starannie zadbaliśmy o designerski wygląd nowego e-papierosa oraz pojemność jego baterii, aby sprostać oczekiwaniom aktywnych użytkowników – podkreśla Michał Kotwica, współwłaściciel e-dymek.com i marki Cigito.

Zestaw podstawowy Cigito 2go zawiera 2 wzmocnione baterie, z których każda pozwala na jego całodniowe użytkowanie. Sama bateria jest wykonana w nowoczesnej technologii, dzięki czemu jej pełne naładowanie trwa około 2 godziny. Model Cigito 2go jest kompatybilny z większością e-papierosów dostępnych na polskim rynku, ze względu na użycie uniwersalnego gwintu (tzw. gwint 510).

Pełna oferta Cigito znajduje się pod adresem www.cigito.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu