Zmiana w zarządzie Start People Sp. z o.o.

Zarząd USG People N.V., międzynarodowej Agencji Pracy i Doradztwa Personalnego, 10 marca 2011 r. podjął decyzję o zmianie na stanowisku Prezesa Zarządu Start People Sp. z o.o. Obowiązki Prezesa Zarządu Start People Polska objął Marek Jurkiewicz. Zastąpił Maurice’a Delbara, który karierę zawodową na mocy wzajemnych porozumień, kontynuować będzie poza strukturami firmy.

Marek Jurkiewicz z agencją Start People związany jest od 2006 roku. W okresie tym pełnił rolę Dyrektora Handlowego, odpowiadając kompleksowo za budowę i realizację strategii sprzedażowej spółki. Zarządzał zespołem handlowym jak i działaniami operacyjnymi w 30 oddziałach na terenie całego kraju, odpowiadał za strategię rozwoju terytorialnego i produktowego w zakresie celów krótko- i długoterminowych firmy, płynność i optymalizację procesów biznesowych, a także realizację założeń budżetowych spółki. W latach 2004-2006 Marek Jurkiewicz pełnił funkcję dyrektora handlowego i członka zarządu firmy Kalkstein Sp. z o.o., jednej z czołowych firm szkoleniowych w Polsce. Włada dwoma językami obcymi: angielskim i hiszpańskim. Prywatnie – zapalony sportowiec, miłośnik dalekich podróży, żeglarstwa, wytrwały maratończyk. Ojciec 6 letniej Natalii i 2 letniego Krzysztofa.

Do kluczowych zadań, jakie stoją przed nowo mianowanym Country Managerem Start People Sp. z o.o., należą: podniesienie produktywności firmy poprzez zwiększenie efektywności procesów biznesowych, budowa stabilnej i konkurencyjnej pozycji Start People na polskim rynku oraz rozwój nowych linii biznesowych pozwalających zapewnić obsługę klienta na wszystkich poziomach jego organizacji.

– Naszym celem jest ciągła, konsekwentna profesjonalizacja procesów biznesowych Organizacji, a co za tym idzie, budowa ugruntowanej, silnej pozycji rynkowej Start People – zapowiada Marek Jurkiewicz. – Możemy to osiągnąć dzięki jasno określonym celom, systematyczności działań, podejściu projektowemu oraz wymianie najlepszych praktyk, równolegle na poziomie lokalnym i międzynarodowym. Praca jest jak sport – przez wytrwałość, systematyczność i zaangażowanie, dochodzi się do sukcesów i staje się na podium.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu