Black Red White po raz kolejny aranżuje z „Dekoratornią”

Projektanci „Dekoratorni” po raz kolejny wybrali meble z oferty Black Red White do metamorfozy mieszkania, realizowanej na potrzeby 275. odcinka programu. Najnowsza aranżacja, z wykorzystaniem systemu modułowego Creatio z oferty Black Red White, to doskonała propozycja dla zwolennikom prostych i funkcjonalnych form. Rezultaty pracy doświadczonych projektantów będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę, 20 marca o godz. 13.00 w TV4.

W najnowszym odcinku „Dekoratorni” metamorfozie poddane zostaną salon i kuchnia, Celem projektantów było uzyskanie wrażenia spójności aranżowanych wnętrz. Dzięki zestawieniu dwóch ponadczasowych kolorów: bieli i czerni oraz wykorzystaniu mebli Creatio z oferty Black Red White, pomieszczeniom nadano nowoczesny, a jednocześnie elegancki charakter.

Elementem szczególnym aranżacji prezentowanej w 275. odcinku „Dekoratorni” jest przestrzenna fototapeta z motywem lasu. Ustawione na jej tle meble Creatio w wersji z białymi frontami optycznie powiększyły przestrzeń salonu. Niewielka liczba elementów ozdobnych sprawiła, że meble doskonale wkomponowały się w nowoczesne wnętrze. To prosta i oszczędna w formie propozycja dla miłośników minimalistycznego designu.

Autorami projektu są Urszula Kołodziejek-Herman oraz Maciek Bogaczewicz, którzy zaaranżowali już w „Dekoratorni” wiele oryginalnych projektów z wykorzystaniem mebli z asortymentu Black Red White.

275. odcinek programu „Dekoratornia” będzie emitowany w TV4, 20 marca o godzinie 13.00.

Więcej informacji o produktach znaleźć można na stronie www.brw.com.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu