Zostań pilotem helikoptera razem z NitroTek

Już teraz w ofercie NitroTek, czołowego polskiego dystrybutora modeli zdalnie sterowanych, znajduje się Falcon 450 Pro – zaawansowany helikopter 6-kanałowy dla miłośników lotów 3D. Model stworzony został z myślą zarówno o doświadczonych użytkownikach, jak i o początkujących, w tym także o dzieciach.

Falcon 450 Pro to helikopter o bezszczotkowym silniku i wymiarach 630 mm długości i 220 mm wysokości. Średnica działającego wirnika wynosi 698 mm, podczas gdy tylni wirnik ma 165 mm. Pojazd waży mniej niż jeden kilogram. Kontrolowany jest za pośrednictwem 6-kanałowego odbiornika, zasilanego akumulatorem polimerowo – jonowym.

Zdalnie sterowane helikoptery cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Falcon 450 Pro jest jednym z naszych topowych modeli w tym segmencie. Sprawdza się on bardzo dobrze zarówno w zabawie pod dachem, jak i na świeżym powietrzu. Nauczenie się sterowania takim pojazdem zajmuje parę minut, w związku z czym nawet dzieci mogą się nim bawić – mówi Krzysztof Cielma, CEO NitroTek.

Oferta NitroTek obejmuje zdalnie sterowane modele w różnych formach i stopniach zaawansowania technicznego – samochody, łodzie, czy też czołgi. Swoim klientom firma proponuje pełen asortyment części zamiennych i akcesoriów, kompleksowy serwis maszyn, a także możliwość przeprowadzenia tuningu wybranego pojazdu. W ofercie firmy znajdują się również szerokie spektrum pojazdów latających – samolotów oraz helikopterów.

Więcej szczegółów na temat powyższego modelu, a także pełną ofertę można znaleźć na stronie www.nitrotek.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu