Przejdź do treści

Kobiety rządzą w Magnolia Park

Nie musisz jechać do Mediolanu, by poczuć się modnie – wystarczy, że otworzysz się na to, co niesie ze sobą wiosna. Wraz z jej nadejściem największe wrocławskie centrum handlowe zaprasza do udziału w akcji „Kobiety rządzą w Magnolia Park”. Już w sobotę, 19 marca, we wrocławskiej galerii, na wszystkie Panie spragnione zmian czeka moc modowych atrakcji.

Wiosna to doskonały moment na zmianę fryzury czy odświeżenie garderoby. Budząca się do życia po zimie przyroda inspiruje projektantów oraz stylistów. Z tej okazji Magnolia Park oddaje władzę paniom i pozwala im odnaleźć własny styl. „Kobiety rządzą w Magnolia Park”, to wyjątkowy dzień, który poprowadzi znana stylistka gwiazd, Joanna Horodyńska. Pod jej okiem zostanie przygotowanych 30 stylizacji prezentujących najmodniejsze trendy na nadchodzący sezon Wiosna/Lato 2011. Wszystkie propozycje zostaną opracowane w oparciu o ofertę sklepów znajdujących się na terenie centrum, dzięki czemu każda kobieta będzie mogła wybrać coś dla siebie i zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach.

 

„Kobiety rządzą w Magnolia Park to akcja, która ma otworzyć wszystkie panie na realizację swoich wizji i fantazji na temat mody. Aby znaleźć inspirację wcale nie trzeba jechać do Paryża czy Mediolanu. Chcemy pokazać, że prawdziwa moda i szyk zaczynają się w wyobraźni, a do ich realizacji wystarczy wizyta w Magnolia Park.” – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.

 

Odmień swój styl na wiosnę!

Dla wszystkich kobiet, które mają ochotę odmienić swój wizerunek na wiosnę, galeria handlowa Magnolia Park przygotowała konkurs, w którym do wygrania profesjonalna metamorfoza i sesja fotograficzna. Wizażyści i styliści dobiorą odpowiednią fryzurę, ubrania, makijaż i biżuterię, tworząc tym samym niepowtarzalny i najbardziej pasujący do zwyciężczyni konkursu styl. Efekty zostaną uwiecznione podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej.

 

Moc atrakcji z Magnolia Park

Tego dnia na klientki Magnolia Park czekają również bezpłatne masaże i zabiegi kosmetyczne, pokazy wizażystów, porady ekspertów, pokazy fitness i tańca brzucha oraz lekcje jogi, a dla amatorek mocnych wrażeń pokaz sztuk walki. Ponadto każda z pań ma szansę zdobyć wartościowe nagrody takie jak: vouchery na zabiegi odmładzające, zestawy kosmetyków oraz bilety do kina czy na siłownię.

 

Akcja „Kobiety rządzą w Magnolia Park” już 19 marca, w godzinach od 11.00 do 19.00. Rozwiązanie konkursu i wręczenie nagrody głównej odbędzie się około godziny 18.45.

Więcej informacji na: www.magnoliapark.pl