Domowe Assistance w Banku Zachodnim WBK

Klienci Banku Zachodniego WBK, którzy zdecydują się na kompleksowe ubezpieczenie domów i mieszkań Locum, mogą otrzymać roczny pakiet Home Assistance gratis. Oferta powstała dzięki współpracy Banku i BZ WBK-Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń.

W ramach pakietu Home Assistance można liczyć na m.in. pomoc hydraulika, ślusarza, elektryka, specjalisty z zakresie napraw sprzętu AGD/RTV lub sprzętu PC. W przypadku wystąpienia awarii Towarzystwo może zorganizować wizytę oraz pokryć koszty dojazdu i robocizny. Przy poważnych zdarzeniach klient i jego rodzina mogą zostać umieszczeni w hotelu, ich dobytek będzie przetransportowany lub odpowiednio zabezpieczony.

 

Przykładowo, za ubezpieczenie mieszkania wartego 300 000 zł wraz z ubezpieczeniem ruchomości o wartości 50 000 zł i OC, roczna opłata za ubezpieczenie Locum wyniesie 620 zł, a pakiet assistance zostanie dodany gratis. Co ciekawe, opłata jest stała dla wszystkich klientów, bez względu na położenie domu (niezależnie od wielkości i lokalizacji miasta) lub piętra, na którym znajduje się mieszkanie.

 

– Pamiętajmy, że nasz dobytek może ulec zniszczeniu nie tylko w wyniku powodzi, pożaru czy kradzieży – a od tych zdarzeń Polacy ubezpieczają się najczęściej. Równie ważny jest dostęp do dobrych fachowców sprawnie i rzetelnie realizujących naprawy domowe – mówi Jerzy Bogaczyk, ekspert od ubezpieczeń majątkowych w Towarzystwie BZ WBK-Aviva. – Za pomocą tej oferty chcemy dotrzeć do osób, które poszukują kompleksowych ubezpieczeń, dających im pewność i poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji – dodaje.

 

Ubezpieczeniem Locum można objąć mieszkanie, lokal lub budynek mieszkalny, przynależne budowle np. garaż oraz wyposażenie domu, w tym cenne przedmioty np. urządzenia RTV i AGD, laptopa, aparat fotograficzny, biżuterię czy sprzęt sportowy na wypadek kradzieży z włamaniem, pożaru lub dewastacji i innych zdarzeń losowych bez limitów ograniczających (100% odpowiedzialności za sprzęt). W ramach ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych, ochroną od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji do limitu 10 000 zł zostaną objęte również stałe elementy nieruchomości takie jak np. kominek, krany, zabudowa kuchenna. Ważnym elementem ubezpieczenia jest też ochrona w zakresie odpowiedzialności cywilnej w stosunku do osób trzecich, które poniosą szkody związane z naszą nieruchomością np. zalanie sąsiada, czy złamanie nogi na naszej posesji.

 

Oferta kierowana jest do wszystkich klientów Banku Zachodniego WBK. W razie wystąpienia któregokolwiek ze zdarzeń objętych ubezpieczeniem wystarczy tylko jeden telefon do Centrum Alarmowego. Resztą zajmą się doświadczeni Koordynatorzy Pomocy firmy Europ Assistance Polska, która współpracuje z BZ WBK-Aviva.

 

Promocja potrwa do 31 maja. Szczegółowe informacje na temat oferty promocyjnej i ubezpieczenia Locum znajdują się na stronie www.bzwbkaviva.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu