Bali Cafe & Dim Sum House

Nowa restauracja Bali Cafe & Dim Sum House to wyjątkowa formuła orientalnej kawiarni wzbogacona o specjały kuchni indonezyjskiej i chińskiej. W jej nazwie zawiera się największy jej specjał – pierożki Dim Sum.

Już od dzisiaj na poziomie „+1” centrum handlowo-rozrywkowego Blue City otwarta jest restauracja Bali Cafe & Dim Sum House. Czego można tu skosztować? Przede wszystkim egzotycznej kuchni rodem z Bali, ale też orientalnej kawy i herbaty, wyszukanych drinków, wina, piwa azjatyckiego oraz zdrowych koktajli warzywno – owocowych. Sztandarowym daniem restauracji są popularne w południowo-wschodniej Azji pierożki Dim Sum. Gotuje się je na parze lub smaży w oleju koksowym, a serwuje w bambusowym koszyku. Przygotowywane są przez rodowitych balijskich kucharzy z oryginalnych azjatyckich składników, faszerowane owocami morza, warzywami i mięsem.

 

O wyjątkowości nowej restauracji świadczy też jej wygląd: ma kształt przeszklonej rotundy. Jako główne materiały konstrukcyjne wykorzystano  szkło, drewno i aluminium, co pozwoliło uzyskać efekt lekkości. Pośrodku restauracji umieszczono bar, dookoła którego ustawiono wygodne fotele i siedziska. Delektując się wyśmienitymi potrawami kuchni indonezyjskiej i orientalnej, można równocześnie obejrzeć centrum z nowej perspektywy. Wysunięty balkon pozwala śledzić wydarzenia w czasie imprez odbywających się pod fontanną.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu