Samochód zastępczy także dla sprawcy kolizji. „OC Link4” – nowy pakiet ubezpieczeniowy

Link4, lider ubezpieczeń direct, wprowadził do oferty nowy pakiet ubezpieczeniowy – „OC Link4”. Każdy klient towarzystwa, który zdecyduje się na zakup tego produktu, otrzyma, oprócz OC, także „Program Pomocy z samochodem zastępczym”. Dzięki temu będzie mógł skorzystać z dodatkowej usługi, jaką jest samochód zastępczy także jako sprawca kolizji.

Link4 jest pierwszym towarzystwem w Polsce, które wprowadziło do swojej oferty tego typu pakiet. W ramach oferty, właściciel polisy OC, w razie potrzeby, może otrzymać do dyspozycji auto zastępcze na okres do 3 dni. Co jest dużym udogodnieniem dla kierowcy w sytuacji, gdy jego własny samochód w efekcie kolizji został uszkodzony lub zniszczony.

– „Program Pomocy z samochodem zastępczym” istotnie rozszerza zakres świadczeń na rzecz naszych klientów. Zgodnie z zasadami rynkowymi w przypadku kolizji to osoba poszkodowana może wystąpić o samochód zastępczy w ramach OC sprawcy. Natomiast w naszej nowej ofercie świadczenie to gwarantujemy także tym naszym klientom, którzy są sprawcami kolizji i  którzy w zdarzeniu poważnie uszkodzili lub zniszczyli swój własny samochód. Co więcej także w sytuacji, gdy samochód posiadacza „OC Link4” zostanie skradziony – mówi Bartosz Kwieciński, dyrektor ds. Utrzymania Klienta w Link4 i dodaje: – Wprowadzenie przez Link4 nowego typu Programu Pomocy, w ramach pakietu „OC Link4”, potwierdza jednocześnie innowacyjność naszego towarzystwa na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce. Link4 był bowiem pierwszym ubezpieczycielem w Polsce, który wprowadził do sprzedaży OC wraz z Programem Pomocy, na który składają się między innymi wsparcie przedstawiciela towarzystwa na miejscu wypadku czy bezpłatne holowanie uszkodzonego auta do warsztatu.

Pakiet „OC Link4” zawierający „Program Pomocy z samochodem zastępczym” dostępny jest w ofercie Link4 od 10 marca 2011 roku. Cena pakietu „OC Link4” jest niższa niż cena ubezpieczenia OC zakupionego u tego ubezpieczyciela na dotychczasowych zasadach. Oznacza to, że każdy klient Link4 ma teraz możliwość zakupu jeszcze tańszego obowiązkowego ubezpieczenia OC swojego auta, otrzymując w pakiecie dodatkową usługę wynajmu samochodu zastępczego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu