Jeszcze nie było na rynku narzędzia tak prostego w użyciu

Polska to już 9 kraj, w którym swoją działalność rozpoczął MailerLite. Rozwiązanie to zdobyło do tej pory uznanie w takich państwach jak Wielka Brytania, Francja, Litwa, Portugalia czy Rosja. Z usługi korzystają zarówno małe, lokalne firmy jak i te z mocną pozycją rynkową jak L’Oréal Paris lub Hauser.

MailerLite to narzędzie, które pozwala na szybkie i nieskomplikowane stworzenie atrakcyjnych wizualnie newsletterów. System został zaprojektowany dla małych firm, które nie mają czasu na wdrażanie rozbudowanych i trudnych aplikacji. Dlatego też MailerLite posiada intuicyjnie zaprogramowane, najbardziej niezbędne funkcje. Dają one możliwość stworzenia ciekawie wyglądającego newslletera już w kilka minut, bez znajomości podstaw programowania lub języka HTML.

MailerLite posiada wygodny edytor treści, wykorzystujący sposób „przeciągnij i upuść”. Ułatwia zarządzanie respondentami, porządkując ich adresy e-mail. Odnajduje nieaktualne adresy, duplikaty lub użytkowników, którzy anulowali prenumeratę. Komfortowa jest prędkość wysyłania newsletterów – ponad 1000 e-maili na minutę.

Po przeprowadzonej kampanii użytkownik MailerLite otrzymuje raporty badające jej skuteczność. Korzystając z czytelnych wykresów może sprawdzić kto czyta newslettery, klika na linki, wchodzi na strony lub rezygnuje z subskrypcji.

– Kampanie e-mailingowe to doskonały sposób na komunikowanie się z klientami, budowanie lojalności wobec marki i zapewnianie sprzedaży w przyszłości – mówi Tomas Stasiulaitis z MailerLite. – Dzięki naszemu rozwiązaniu, e-mail marketing jest dostępny również dla małych firm – dodaje.

W systemie MailerLite nie ma żadnych opłat rejestracyjnych ani miesięcznych.  Klienci płacą jedynie za wysłane e-maile. Kupują kredyty, które mogą wykorzystywać w odpowiednim dla nich czasie. Cena kredytu zaczyna się od 0,40 zł i spada proporcjonalnie do ilości kupowanych e-maili.

Na stronie produktu MailerLite można za darmo wypróbować jego funkcjonalności. Po rejestracji klient otrzymuje bezpłatnie 500 kredytów i może od razu rozpocząć korzystanie
z systemu.

źródło/autor: Fast PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu