Biuro tłumaczeń Alingua nominowane do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2011

Krakowskie biuro tłumaczeń Alingua zostało nominowane do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2011 w kategorii usługi. Konkurs organizowany jest przez redakcję Biznes Raport, dodatku Gazety Prawnej, przy współudziale Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Tym większym wyróżnieniem dla biura tłumaczeń Alingua jest sama nominacja do tego prestiżowego tytułu, stanowiąca dowód uznania firmy i świadczonych przez nią usług. Przy wyborze finalistów decydujące jest uwzględnienie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie pracowników firmy w stałe podnoszenie jakości.

„Nagroda, którą otrzymaliśmy jest potwierdzeniem polityki jakości, jaką Alingua realizuje od początku swojej aktywności. Dbałość o każdy aspekt naszej działalności, nieustanny rozwój i ścisła kontrola na każdym etapie realizacji tłumaczeń wpisane są w strategię naszej firmy. Stawiamy na perfekcję i innowacyjność. Wiemy, że sukces nie rodzi się z dnia na dzień. My na swój pracujemy, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów.” – mówi Ala Sinkevich Prezes Zarządu Alingua Sp. z o.o.

Ogólnopolski Program Promocji Jakości „JAKOŚĆ ROKU” adresowany jest do tych przedsiębiorstw, które na pierwszym miejscu stawiają jakość oferowanych usług oraz wysoki standard pracy. Głównym celem konkursu jest promocja jakości i wysokich standardów w krajowej działalności gospodarczej – zarówno produkcyjnej, handlowej jak i usługowej.

źródło/autor: Alingua

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu