Zabłyśnij z Palette! 50 tysięcy złotych od Palette w zasięgu ręki

Tagi:

Jeszcze 10 dni potrwa SMS-owy konkurs „Zabłyśnij z Palette”. Każdy, kto w wybranych sklepach kupi dwa dowolne produkty marki Palette lub produkty tej marki za minimum 12 zł ma szansę na zwycięstwo. Nagroda główna to 50 tys. złotych.

Konkurs potrwa do 31 marca. W tym czasie wszyscy klienci, którzy w wybranych sklepach kupią dwa dowolne produkty marki Palette lub produkty tej marki za minimum 12 zł dostaną nagrodę gwarantowaną w postaci modnej i kobiecej broszki.* Jeśli dodatkowo wyślą sms o treści „Zabłyśnij z Palette” pod numer 7043**, codziennie będą mieli szansę wygrania wyjątkowego portfela ozdobionego kryształkami Swarovskiego, a także zdobycia nagrody głównej – 50 tys. złotych!

 

Konkurs wspierany jest obecnie reklamą telewizyjną Palette Intensive Color Creme jako dokrętka do spotu. Wszystkie informacje na temat Konkursu znajdują się na stronie www.zablysnijzpalette.pl.

 

Ponad 40-letnie doświadczenie w koloryzacji oraz obecność w 45 krajach na całym świecie sprawiają, że Palette jest ekspertem w koloryzacji włosów. Stworzone specjalnie z myślą o najbardziej wymagających konsumentach formuły gwarantują, że produkty Palette spełniają wszystkie – nawet bardzo zróżnicowane oczekiwania konsumentek na całym świecie. Również dlatego marka Palette cieszy się ogromnym zaufaniem wśród polskich konsumentek i jest marką nr 1 w Polsce***. Takie zaufanie zobowiązuje, więc szczególnie dbamy o to, żeby konsumentki otrzymywały ofertę produktów do koloryzacji w pełni dopasowaną do ich oczekiwań.

 

Pod marką Palette dostępnych jest 7 sublinii, wśród których każda kobieta znajdzie produkt idealny dla siebie i odpowiadający jej aktualnym potrzebom związanym z koloryzacją włosów. Dlatego nasza oferta obejmuje zarówno saszetki i szampony koloryzujące bez amoniaku, przez produkty do łagodnej koloryzacji również bez amoniaku, pozwalające optymalnie pokryć siwe włosy i cieszyć się kolorem aż do 28 myć, po farby do trwałej koloryzacji, optymalnie pokrywające siwe włosy.

Palette Intensive Color Creme

Palette Deluxe

Palette 10 min. Color

Palette Permanent Natural Colors

Palette Color Shampoo

Palette Color & Gloss

Palette Instant Color

*Broszki będą wydawane do wyczerpania zapasów w oznaczonych materiałami promocyjnymi punktach sprzedaży.

** Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej SMS z pytaniem konkursowym należy odpowiedzieć na nie SMS-em w jak najkrótszym czasie. Codziennie nagradzana jest osoba, która najszybciej udzieli odpowiedzi.

*** MEMRB, udziały ilościowe 1-10.2010

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu