Wirtualne biuro dla całkiem realnego biznesu

Ponoć nie można mieć wszystkiego. Ale można dysponować elegancką siedzibą w prestiżowej części Wrocławia, nie będąc wcale jej właścicielem. Firma HELLO proponuje przedsiębiorcom biuro w pigułce, w przystępnej cenie. Klienci otrzymują pomoc przy rejestrowaniu działalności, stały adres firmowy, pomieszczenia konferencyjne do dyspozycji oraz własny sekretariat, wraz z jego pełną obsługą.

Wprawdzie rozpoczęcie własnej działalności jest dziś znacznie łatwiejsze niż przed laty, ale wciąż młodzi przedsiębiorcy borykają się z wieloma problemami. Często lista obowiązków zdaje się ciągnąć w nieskończoność, a własne szlaki w kontaktach handlowych, dopiero są przecierane. Popracować jeszcze nad ofertą czy odpisać na maile? Spotkać się z potencjalnym klientem czy biec na pocztę? A jeśli spotkać się, to gdzie? Dobrym rozwiązaniem dla początkujących przedsiębiorców jest wirtualne biuro, które można wynająć na określony czas i do określonych zadań. Bez dużych kosztów i długofalowych konsekwencji.

„Zapewniamy wsparcie nowo powstającym firmom już na etapie ich zakładania. Z perspektywy lat i osobistych doświadczeń wiem, że uruchomienie własnego biznesu nie jest łatwe. W natłoku różnych spraw łatwo bowiem stracić z oczu priorytet, którym jest rozwój firmy. Wirtualne biuro HELLO pozwala przedsiębiorcom skupić się na rzeczach najważniejszych, a przy tym jego koszt jest nieporównywalnie niższy niż koszt wynajęcia, wyposażenia i utrzymania realnego biura” – mówi Marzena Śliwińska, właścicielka firmy.

HELLO realizuje również obsługę sekretariatu: poczty, korespondencji, rozmów telefonicznych, skanowania i drukowania dokumentów oraz prowadzenia kalendarza spotkań. Udostępnia także pomieszczenia na spotkania biznesowe i imprezy firmowe. Usługi wirtualnego biura dostępne są w czterech pakietach.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.biurohello.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu