Vetrex zdobył tytuł Jakość Roku 2010 oraz Jakość Roku Złoto

Firma Vetrex sp. z. o.o. już po raz trzeci została uhonorowana tytułem „Jakość Roku 2010” w największym w Polsce konkursie promującym jakość organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA.

W jubileuszowej, piątej edycji programu, Vetrex zdobył także nagrodę „Jakość Roku Złoto” – tytuł przyznawany trzykrotnym laureatom konkursu.

W piątej edycji programu, firma Vetrex zdobyła tytuł „Jakość Roku 2010”. Kapituła doceniła wysokie standardy działalności firmy Vetrex w odniesieniu do skutecznej realizacji przyjętej polityki jakości, a także pozytywnego odbioru działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne. Eksperci, przyznając firmie tytuł Jakość Roku, zwrócili uwagę także na wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych, efektywność zarządzania organizacją oraz dbałość o zapewnienie najwyższej jakości produktów. W oczach kapituły, uznanie zdobyło również nieustanne dążenie firmy do optymalizacji pracy oraz klarowność stosowanych procedur.

Firma Vetrex już po raz trzeci dołączyła do grona laureatów konkursu. Poprzednio tytuł Jakość Roku przyznany został firmie w 2008 i 2009 roku.

„Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że grono specjalistów po raz kolejny doceniło nasze starania w zakresie dbałości o jakość naszych produktów, która jest głównym punktem obranej przez nas strategii. Tytuł „Jakość Roku” jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ stanowi potwierdzenie tego, że idziemy w dobrym kierunku. Jednak jest to nie tylko powód do ogromnej satysfakcji, ale także bodziec do dalszej pracy na rzecz podnoszenia standardów jakościowych Vetrex. ” – mówi Daniel Malinowski, Wiceprezes Zarządu Vetrex Sp. z o.o.

Jakość Roku to Program Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach, którego celem jest m.in. promocja jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej oraz wspieranie rozwoju firm. Program skierowany jest głównie do małych i średnich firm. Nagrody przyznawane są w kategoriach: produkt, usługa, innowacja i ekologia, a podstawowym kryterium decydującym o ich przyznaniu jest projakościowe podejście do zarządzania firmą.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu